עורכי דין - מאגר הנוטריונים

במדור זה מופיעים פרטי הנוטריונים בישראל, כפי שנמסרו ללשכה על ידי עורכי הדין*. בעזרת מנוע החיפוש תוכלו לחפש ולאתר נוטריונים לפי שם, לפי עיר, לפי שפה ועוד. המאגר מתעדכן מעת לעת בהתאם למידע המתקבל כאמור מעורכי הדין. הלשכה עושה כל מאמץ על מנת לפרסם באתר מידע עדכני, כך שהמידע המופיע באתר יהיה תואם למידע שנמסר על ידי עורכי הדין, אולם אין יכולת למנוע באופן מוחלט תקלות או שיבושים.

 

*בהמשך לאמור לעיל, חשוב לציין שמאגר הנוטריונים הרשמי מתנהל על ידי משרד המשפטים. לפיכך, כל מידע המופיע במאגר זה הינו על סמך המידע הנמסר ללשכה מעורכי הדין ועל אחריותם 

 

לידיעת עורכי הדין הנוטריונים:

חברים שמעוניינים לעדכן פרטים או להוסיף פרטים למאגר הרישמי של הלשכה (דוא"ל, טלפון סלולרי, תחומי עיסוק) או להימחק מהמאגר המתפרסם באתר, מתבקשים לפנות לגזברות הלשכה, באופנים הבאים: בדואר: ת.ד. 14152 תל אביב, 61141 בפקס: 03-5615476 בדואר אלקטרוני: serviceupdate@israelbar.org.il ולציין שם, מספר רישיון ומספר ת.ז.

לצורך הוספת שמך למאגר הנוטריונים, יש לשלוח צילום של תעודת נוטריון או שובר התשלום של אגרת הנוטריון, לפקס 03-5615476, או לכתובת דוא"ל  serviceupdate@israelbar.org.il.

נא לציין את השפות שבהן הנך משמש/ת כנוטריון.

 

מידע נוסף על תחום הנוטריונים ניתן למצוא במדור "ועדת נוטריונים".

 

ועדת הנוטריונים בלשכת עורכי הדין

בראשות הנוטריונים משה אלפסי ואסף ביטון 

 

ועדת הנוטריונים הוקמה במטרה לסייע לנוטריונים בעבודתם ודנה בשאילתות של נוטריונים מתייעצת עם הגורמים המוסמכים במשרד המשפטים וקולגות ומשיבה לפונים.

המלצות הוועדה מסייעות לכלל החברים ומתפרסמות מעת לעת באתר הלשכה.

 

הוועדה שמה לעצמה כמטרה לפעול לשם קידום מעמד הנוטריון בישראל ובעולם ולשם כך, הוועדה מזמינה את ציבור הנוטריונים לפנות בכל נושא/הצעה/המלצה/בעיה/תקלה באמצעות דוא"ל ofir.bm@israelbar.org.il    

 

בכבוד רב ובב"ח

 

משה אלפסי,עו"ד ונוטריון        אסף ביטון,עו"ד ונוטריון

יו"ר הוועדה(משותף)               יו"ר הוועדה(משותף) 

 

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון