"אתיקה מקצועית" - 54 - ועדת האתיקה החדשה - עו"ד דקלה קליין-יונה, עורכת
22.06.2014 | סיון תשע"ד | גליון מס' 54

לאחר 9 שנים בהן אני מסייעת לעבודת ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין, מתוכן 4 שנים כפרקליטת הוועדה, נפלה בחלקי הזכות להחליף את ד"ר לימור זר-גוטמן, עו"ד, בעריכת בטאון "אתיקה מקצועית". ד"ר זר-גוטמן, שעיקר מומחיותה בתחום האתיקה המקצועית של עורכי הדין, ערכה את הבטאון החל מהגיליון השני, בשנת 2002.

 

כיום אנו מפרסמים את הגיליון ה- 54 של הבטאון, אשר הפך למורה נבוכים בתחום האתיקה המקצועית. עושרן של ההחלטות המפורסמות בבטאון, לצד דבר יו"ר הוועדה ודבר העורכת, מאפשרים לו לשמש כלי עזר לעורכי הדין בדרכם המקצועית, ואני מזמינה את החברים לעיין בגיליונות השונים ולהשתמש במנוע החיפוש הידידותי, המצוי באתר הלשכה, הכולל גם חיפוש לפי נושאים.

 

אבקש להודות לד"ר זר-גוטמן על עבודתה המקצועית והמסורה לאורך השנים, ועל סיועה לוועדת האתיקה הארצית בעניינים רבים נוספים, בהתנדבות ובהכירה בחשיבות הנחלת ערכי אתיקה בקרב עורכי הדין.

 

גיליון מס' 54 הוא הראשון בו מתפרסמות החלטות ועדת האתיקה החדשה, אשר מונתה בראשית שנה זו, בראשותו של עו"ד מיכאל טאוסיג. הוועדה החדשה ממשיכה בדרכה של הוועדה הקודמת, בראשות עו"ד דרור ארד-אילון, בטיפול מקצועי, מתוך תפיסת עולם של כבוד המקצוע וחשיבותו, בשאילתות ובתלונות המונחות על שולחנה.

 

רשימת הכתבות
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון