הודעות דוברות הלשכה

ראש לשכת עורכי הדין נפגש עם מנכ"ל הביטוח הלאומי: ישנה השגת גבול של חברות למימוש זכויות

28.06.2022

דוברות הלשכה

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי נפגש עם מנכ"ל הביטוח הלאומי, מאיר שפיגלר והבהיר כי ללשכת עורכי הדין יש הערכה רבה כלפי הביטוח הלאומי וכלפי הליך הועדות הרפואיות הפועלות במסגרתו וכי הקמפיין שלהם כוון כנגד חברות מימוש הזכויות.

חימי ציין, כי הלשכה תמשיך להילחם נגד השגת גבול מקצוע עריכת הדין בידי החברות הפרטיות למימוש זכויות, שמוציאות מידי שנה תקציבי עתק לשיווק שירותיהן, ושאינן רשאיות לייצג את המבוטחים לכל אורכם של ההליכים.

 

ראש לשכת עורכי הדין , עו"ד אבי חימי: "הקמפיין שמובילה הלשכה לא מופנה כנגד הביטוח הלאומי ועובדיו. יש לנו הערכה רבה לעובדי הביטוח הלאומי אשר עושים מלאכתם נאמנה עבור הציבור הישראלי. חשוב לי להדגיש שמטרת הקמפיין היא ליידע את הציבור שחברות מימוש הזכויות משיגות את גבול מקצוע עריכת הדין, ומי שיזדקק לסיוע עדיף שיפנה לעורך דין".

 

מנכ"ל הביטוח הלאומי הודה לעו"ד חימי על הדברים, ההבהרה וכוונת הלשכה בעתיד לבחון היטב את המסרים ולנקוט משנה זהירות כדי לא לפגוע ולו במשתמע, במי שלא רלוונטי לעניין. עוד ציין, שהביטוח הלאומי מכיר בעבודתם החשובה של עורכי הדין, וכי הוא מקווה להמשך שיתוף פעולה פורה, מקצועי ואקדמי בין שני הארגונים.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון