הודעות דוברות הלשכה

ראש לשכת עורכי הדין, עו״ד אבי חימי במסר לקהילה הגאה: ״אתם חזקים, האיראנים התעסקו עם הקהילה הלא נכונה״

01.11.2021

דוברות הלשכה

עוד אמר ראש הלשכה: "בניגוד לאמירות שהושמעו לאחרונה, המאבק של הקהילה הגאה רחוק מלהסתיים, ואנו, בלשכת עורכי הדין, נילחם עמכם, יד ביד, עד שיושגו כל מטרותיכם. נילחם גם באלה המציעים אי אילו שיטות המרה וריפוי, שהן לא יותר מאשר פרקטיקטות בזויות ומסוכנות״.

״ימים לא קלים עוברים על קהילת הלהט״ב. מתקפת הסייבר על אתר ההיכרויות "אטרף" גרמה לטלטלה בקרב אלפים, מחשש ממשי על זליגת מידע פרטי, אישי ואף רפואי. לחברי הקהילה אני אומר: אל תיראו. אל נא תהיו שפופים. הקהילה הגאה חזקה. ולאיראנים אני אומר - התעסקתם עם הקהילה הלא נכונה. לא ישברו אתכם, לא יאיימו עליכם ולא יפחידו אתכם״, כך אמר הערב ראש לשכת עורכי הדין עו״ד אבי חימי, באירוע השקת פורום ׳קשת הצדק׳ לזכויות להט״ב, פרי שיתוף פעולה של שגרירות קנדה בישראל, עיריית תל אביב יפו, ולשכת עורכי הדין.

 

השקת הפורום נערכה הערב על גג עיריית תל אביב, בהשתתפות שגרירת קנדה בישראל, ליסה אן סטאדלבאוור, האפוטרופוסית הכללית וכונסת הנכסים הרשמית סיגל יעקבי, סגן ראש לשכת עורכי הדין עו״ד ליאור שפירא, שגריר הולנד בישראל האנס דוקטר, סגנית שגרירת שבדיה בישראל ג׳ואנה נילסון, סגן ראש סגל שגרירות ארה״ב בישראל ג׳ונתן שרירר, ראשי מחוזות חיפה, מרכז ותל אביב בלשכת עורכי הדין תמי אולמן, רומי קנבל ועמית בכר, ובכירים נוספים. בראשות פורום ׳קשת הצדק׳ עומדות עו״ד ענת כהן, עו״ד אלמוג דיין ועו״ד שחף אולמן.

 

 

צילום: דוברות הלשכה

 

עו״ד חימי הוסיף: ״ברצוני לבשר, כי לשכת עורכי הדין, והפורומים המקצועיים שלה, יספקו לכם סיוע, יעוץ, הכוונה, הגנה, והכל תוך שמירה מוחלטת על סודיות ועל חיסיון. הנחתי את חברי הפורום משפט מדע וטכנולוגיה של הלשכה לעמוד לרשות חברי הקהילה בכל שאלה, בכתובת המייל שתפורסם באתר הלשכה. מוקדם יותר היום פניתי ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לפעול בנחרצות למניעת המשך הפצת המידע ברשתות השונות״.

 

עוד אמר ראש הלשכה כי ״לשכת עורכי הדין חרטה על דגלה לפעול למימוש זכויותיהם של כלל הקבוצות בחברה הישראלית. וככזו, מהווה לשכת עורכי הדין בית חם לכלל חלקיה של החברה הישראלית, ובהן, גם קהילת הלהט"ב. אין קבוצה, אשר מצד אחד תורמת לתדמיתה של מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית, חופשית, שומרת זכויות אדם, נאורה, ססגונית ופתוחה, אך מאידך, מקופחת כאשר הדבר נוגע לחיי הפרט שלה. הפער הזה בלתי נסבל בעיני. בניגוד לאמירות שהושמעו לאחרונה, המאבק של הקהילה הגאה רחוק מלהסתיים, ואנו, בלשכת עורכי הדין, נילחם עמכם, יד ביד, עד שיושגו כל מטרותיכם. נילחם גם באלה המציעים אי אילו שיטות המרה וריפוי, שהן לא יותר מאשר פרקטיקטות בזויות ומסוכנות״.

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון