הודעות דוברות הלשכה

הכנס השנתי 2021: סגן שר הבריאות מהליכוד יואב קיש בראיון: "בואו נוציא את השיח של ״הבוגד״ החוצה"

01.06.2021

דוברות הלשכה

אני לא מסכים עם האמירה ששמאלנים בוגדים, ובאותה מידה אני מצפה מאנשי שמאל לגנות את מה שאומרים על נתניהו, בואו נוציא את השיח של ״הבוגד״ החוצה.

על המצב הפוליטי:

״אני לא מסכים עם האמירה ששמאלנים בוגדים, ובאותה מידה אני מצפה מאנשי שמאל לגנות את מה שאומרים על נתניהו, בואו נוציא את השיח של ״הבוגד״ החוצה.

 

אני לא אהבתי את הציניות של איווט שאמר בוחרים ״ליכוד״ ולא ״נתניהו״. נכון על הפתק כתוב מח״ל, אבל כתוב - הליכוד בראשות בנימין נתניהו. זו ההבטחה שלנו, בניגוד לישראל ביתנו, אנחנו מפלגה דמוקרטית, והוא ראש המפלגה.

 

אני מקווה שהמנדט יחזור לכנסת ואני אומר לך שאם המנדט יחזור לכנסת תהייה ממשלת ימין שבה סער יוכל להוביל את האג׳נדה שהוא מאמין בה, להעביר פסקת התגברות ולהפסיק את השתוללות של בג״צ מול חוקי הכנסת.

 

יש בתוך ערביי ישראל שתי מגמות: אחת שנלחמת בנו, בדלנות, לאומנות שמיוצגת על ידי הרשימה המשותפת ובה אנחנו נלחם בכל הכוח. והשנייה היא של מי שרוצה להשתלב ולא מנסה לשנות את אופייה של מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית, אותה צריך לחזק. אני ראיתי בהתנהלות של מנסור עבאס, וגם של עיסוואי פריג׳, התנהלות שונה מאוד מזו של אחמד טיבי.״

 

 

צילום: דוברות הלשכה

 

על המערכת המשפטית ופסילת חוקי יסוד:

״הנשיאה חיות עושה מהפכה שיפוטית הרבה יותר חמורה מזו של אהרן ברק, היא מבטלת חוקי יסוד משום שכך היא רוצה״.

 

על מבצע "שומר החומות":

אני מכיר את שיקוליו של רוה"מ הוא לא חיפש ללכת למערכה, יותר מזה הוא עשה ויתורים שעלו לו בבייס שלו. אתה חושב שלדחות דיון על שמעון הצדיק זה טוב לו? זה קשקוש שיאיר לפיד אומר שנתניהו יצא למערכה משיקולים פוליטיים.

ברגע שרוה"מ החליט שהוא לא נכנס רגלית לרצועת עזה, ניהול המערכה היה בכמעט אפס טעויות, כולל ההפסקה שלה. אפשר להתווכח אם היה נכון או לא נכון להכניס כוחות לקרקע. המבחן עכשיו הוא המבחן המדיני.״

 

 

צילום: דוברות הלשכה

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון