דוח פעילות שנתי

דוברות ויחסי ציבור בשנת 2002

22.12.2002

דוברות ויחסי ציבור

בשנת 2002 התבטאה פעילות הדוברות בהידוק הקשר עם כתבים מכל אמצעי התקשורת הכתובה והאלקטרונית ומתן חשיפה לפעילויות הלשכה; כגון, החלטות המועצה הארצית, הועד המרכזי, כנסים, ימי עיון והרצאות ואירוח אישים מישראל ומחו''ל. הפעילות כללה גם טיפול בחלק מהאירועים של המחוזות השונים. החשיפה נעשתה בעיקר באמצעות הודעות לעיתונות. במהלך השנה הופצו לתקשורת עשרות הודעות לעיתונות ששיקפו את פעילות הלשכה, מוסדותיה וועדותיה. פעילות הדוברות בלשכה באה לידי ביטוי גם בעמודי החדשות של ביטאון לשכת עורכי הדין. מספר פניות עיתונאים אל הדוברות בבקשה לקבל חומר נוסף וסיוע הלך וגדל במהלך השנה החולפת. כמו כן התקיימו עשרות מפגשים עם עיתונאים שבמסגרתם הועבר חומר כתוב לצורך הכנת רשימות לפרסום.

האירוע התקשורתי הבולט ביותר במהלך שנת הפעילות החולפת היה הכנס השנתי באילת שהתקיים בחודש יוני בהשתתפות למעלה מאלף עורכי דין ושופטים מכל הארץ. לכנס הוזמנו והגיעו כ- 27 עיתונאים  צלמים כולל כתבי טלוויזיה ורדיו. לרשותם עמד חדר תקשורת שסייע להם בטיפול בחומר השוטף.  במהלך הכנס הופקו כ- 40 הודעות לעיתונות וצולמו למעלה מ- 1500 תמונות שתיעדו את כל האירועים, המושבים, הארוחות החגיגיות ופעילות הפנאי. הכנס זכה לחשיפה תקשורתית במשך כל ארבעת ימי הכינוס הן בעיתונות הכתובה והן באמצעי התקשורת האלקטרונית.

אירוע בולט ומסוקר אחר היה תוצאות משוב השופטים הכלל ארצי והוויכוח הציבורי שהתנהל בגינו לפני ואחרי הפרסום. תוצאות המשוב נמסרו לכתבים במסיבת עיתונאים רבת משתתפים.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון