הודעות, כתבות ופרסומים

האב גנב פנקסי צ’קים מהבת, התאבד וסיבך אותה בתיקי הוצאה לפועל

23.03.2016

דוברות הלשכה

צעירה בת 25 מראשון לציון נדהמה לגלות: במהלך שהותה בהודו חילק אביה צ’קים מחשבונה הפרטי, השאיר מכתב, התאבד והותיר אותה עם חובות ודרישות עיקולים בסך עשרות אלפי שקלים * מתנדבת בתכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין מסייעת לה בימים אלו בהתמודדות עם תיקי ההוצאה לפועל שגררה תסבוכת זו.

א' (שמה המלא שמור במערכת), לא תיארה לעצמה נחיתה כואבת במיוחד בתום מסע בין חצי שנה בהודו. עם שובה ארצה, לפני מספר שבועות, נדהמה לגלות כי אביה, שהיה מכור להימורים, התאבד והותיר מכתב שחשף את תחילתה של הסתבכותה הכלכלית. במכתבו הביע האב צער והתנצלות על כך שהשתמש במרמה בפנקס הצ'קים הפרטי שלה, זייף את חתימתה ופיזר תשלומים לכל עבר. הטרגדיה הפרטית גלשה למישור הכלכלי לאחר שבזה אחר זה נפתחו נגדה תיקי הוצאה לפועל והגיעו דרישות לעיקולים, בסכום כולל של עשרות אלפי שקלים, מאחר ולא היה כל כיסוי לצ'קים שפיזר אביה.

 

למזלה, פגשה א' את עו"ד נופר לוץ, מתנדבת בתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין במסדרונות בית המשפט, שם נחשפה האחרונה לסיפורה העצוב של א'. עם קבלת המידע החלה עו"ד לוץ להגיש התנגדויות לתיקי ההוצאה לפועל, כדי למנוע הליכים משפטיים ואי נעימויות מא'.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון