הודעות, כתבות ופרסומים

בעקבות התערבות תוכנית "שכר מצווה" של הלשכה בוצעו שיפוצים מיידיים בביתה של אישה מוכה שנבזזה

23.03.2016

דוברות הלשכה

אלמונים בזזו את רכוש ביתה של אישה מוכה מנתניה בעת ששהתה עם שלושת ילדיה במקלט לנשים מוכות * בעקבות התערבותם הדחופה של ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, המשנה לראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יוסף ויצמן וצוות תכנית "שכר מצווה" בלשכה, ביצעה חברת "עמידר" שיפוצים מידיים במקום, כולל תיקון החלונות והתריסים שנעקרו ממקומם * בנוסף לכך, נמנע פינויה מהדירה אליה פלשה.

תושבת נתניה, אישה מוכה ואם לשלושה ילדים קטנים, נדהמה לגלות בעת חזרתה ממקלט לנשים מוכות כי דירת מגוריה בעיר נבזזה וחובלה קשות במהלך שהותה הרחק מאבי ילדיה, שבינתיים נפטר. בין היתר, נעקרו ממקומם כל חלונות ותריסי הבית.

 

 

 

תחילה נרתמו שכניה של האם לסייע באיטום חלונות הבית בניילונים. בהמשך, פנתה מחנכת אחד מילדי המשפחה לראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, ולצוות תכנית "שכר מצווה" בלשכת עורכי הדין בראשותה של עו"ד עדי פיינר-גלבוע, וביקשה את התערבותם המיידית. סיפורה העגום של המשפחה נחשף הודות לערנותה של המחנכת שגילתה כי הילד הגיע ללא אוכל לבית הספר.

 

בשל  תנאי המחייה הקשים אליהם נקלעה המשפחה המדוברת והחשש כי תפונה מהדירה אליה פלשה, נכנס לתמונה המשנה לראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יוסף ויצמן. הוא פנה בדחיפות למנכ"ל חברת "עמידר" ודרש את התערבותו המיידית לפתרון המצוקה הכפולה אליה נקלעה המשפחה.

 

בעקבות פנייתו של המשנה לראש הלשכה, הגיעו אנשי "עמידר" לבית המגורים המדובר וביצעו במקום שיפוצים בסיסיים על מנת שהאם ושלושת ילדיה יוכלו לשהות בו בתנאים אלמנטאריים בסיסיים.

 

 

 

במקביל לקבלת הבטחה כי לא יבוצע כל פינוי, החל הליך מזורז לאישור העברת הדירה באופן רשמי וחוקי לאם ושלושת ילדיה.

 

נציגי "עמידר" ולשכת עורכי הדין סיכמו על המשך שיתוף פעולה לטובת מציאת פתרונות למשפחות מצוקה נוספות בעתיד.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון