קשרי חוץ

הכנס השנתי ה-15 - מכל קצוות תבל

25.06.2015

עו"ד בשמת מיודובניק, ממונה על קשרי חוץ

נציגי לשכות מכל העולם, ובראשם בכירי הפירמה הבינלאומית גרינברג-טראוריג, השתתפו השנה במושבים מרכזיים והוסיפו צבע ועניין רב לכנס השנתי ה-15 של לשכת עורכי הדין.

גם השנה זכתה לשכת עורכי הדין לארח בכנס השנתי נציגים רבים ממדינות מגוונות. במרכז הכנס עמדה משלחת של כ-15 עורכי דין אמריקאים, בעלי תפקידים בכירים בפירמת עורכי הדין "גרינברג טראוריג", השנייה בגודלה בארה"ב. בין המשתתפים נכחו גם עו"ד גארי עפשטיין, ראש המשרד בתל אביב, ועו"ד הילרי בס, אשר נבחרה לכהן כנשיאת ה- American Bar Association לשנת 2017.

 

 

 

עוד השתתפו בכנס נציגי לשכות מאיטליה, פולין, גרמניה, אוסטריה, צרפת, קרואטיה, אנגליה, קנדה ואפילו ניגריה! בין האורחים המכובדים היו גם נשיאת הלשכה האירופית (CCBE), הגברת מריה סלזאק, נשיא הלשכה הקרואטית רוברט טראבס, סגנו מלדן קלאסיק וכן מנכ"ל הלשכה הגרמנית ד"ר קורד ברוגמאן.

 

 

 

הכנס הבינלאומי שולב השנה בכנס הכללי, ודוברים מטעם גרינברג-טראוריג השתתפו במושבים מרכזיים. במושב המקדים, שעסק בהתמודדות העולם עם ארגוני טרור, השתתף עו"ד פיטר הוקסטרה, לשעבר יו"ר הוועד לענייני מודיעין בקונגרס האמריקאי. במושב הפתיחה שנערך ביום השני לכנס ועסק בזכותה של ישראל להגנה עצמית, השתתף עו"ד גרג קיהו, שכיהן כתובע מטעם ארצות הברית במשפטו של סדאם חוסיין. במושב זה השתתף גם שגריר ארה"ב בישראל, דן שפירו, שנשא דברים בתחילתו. נשיאת ה-ABA הנבחרת, הגברת בס, השתתפה במושב מעניין במיוחד שעסק ביחסי ישראל-ארה"ב.

 

 

 

 

גם השנה נמשכה המסורת בה אירחה הלשכה בקוקטייל חגיגי את אורחיה מחו"ל. את האורחים בירכו ראש הלשכה היוצא, עו"ד דורון ברזילי, נשיא הכנס השנתי, עו"ד זכי כמאל, יו"ר הפורום הבינלאומי של הלשכה, עו"ד גדעון פישר, ועו"ד גארי עפשטיין מטעם גרינברג-טראוריג. עו"ד פישר ועו"ד מיכאל קמפינסקי, יו"ר הוועדה לקשרי הלשכה עם אוסטריה וגרמניה, ניצלו את המעמד החגיגי והעניקו תשורה לקונסול הגרמני בישראל, לודוויג בלאורוק, ידיד אוהד של הלשכה ואורח ותיק בכנס השנתי, אשר מסיים את תפקידו בחודש יולי הקרוב.

 

 

 

 

אורח מיוחד בכנס השנה היה שגריר ארה"ב בישראל, דן שפירו. "להיות בחדר קטן עם מאות עורכי דין זה טבעי מאד למי שלמד בוושינגטון", אמר שפירו, אשר נשא את חלקו הראשון של דבריו בעברית. "הנשיא אובמה", אמר השגריר, "הנחה את הצוות לביטחון לאומי לעבוד יד ביד עם הממשלה החדשה. צריך למצוא את הדרך לפתרון שתי המדינות, משום שאין פתרון אחר." בציוץ בחשבון הטוויטר שלו פרסם שפירו תמונה משותפת עם ד"ר רות וכתב: "ראו את מי פגשתי בכנס של לשכת עורכי הדין. אני מעריץ גדול!".

 

 

 

 

על הפקת התוכנית הבינלאומית עמלו השנה יו"ר הפורום הבינלאומי, עו"ד גדעון פישר, סמנכ"ל הלשכה עו"ד אלי נקר, והממונה על קשרי החוץ בלשכה עו"ד בשמת מיודובניק.

 

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון