ועדות הלשכה

קול קורא - פעילות ועדת קניין רוחני

09.02.2017

עו"ד יורם ליכטנשטיין, יו"ר (משותף) ועדת קניין רוחני

ועדת הקניין הרוחני (הארצית) של לשכת עורכי הדין מרכזת עורכי דין העוסקים בתחום הקניין הרוחני ועוסקת בכל נושא הקשור עמו על כל גווניו, לרבות דיני פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים/עיצובים, זכויות מבצעים ומשדרים, דיני מדיה על כל גווניהם, זכויות מטפחים ועוד. אנו מזמינים כל עורכי הדין אשר תחום זה קרוב אל ליבם להצטרף לפעילות הוועדה.

ועדת הקניין הרוחני (הארצית) של לשכת עורכי הדין מרכזת עורכי דין העוסקים בתחום הקניין הרוחני ועוסקת בכל נושא הקשור עמו על כל גווניו, לרבות דיני פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים/עיצובים, זכויות מבצעים ומשדרים, דיני מדיה על כל גווניהם, זכויות מטפחים ועוד. במיוחד מדגישה הוועדה טיפול בנושאים אלו תוך הבנה עמוקה ויסודית של המדיה המקוונת, הטכנולוגית והחדשנית ("דיני אינטרנט"), המשתנה כמעט מדי יום.

 

ועדת הקניין הרוחני עוקבת אחר הליכי החקיקה בכנסת ישראל בכל תחומי הקניין הרוחני, ומציעה לכנסת ולוועדותיה מסמכי עמדה מנומקים ומסודרים המקלים על התמצאותם של הח"כים בתחומים הסבוכים של הקניין הרוחני, בארץ ובחו"ל. הוועדה וחבריה אף עוקבים אחר הליכי החקיקה בתחום ולוקחים בהם חלק פעיל.

 

ועדת הקניין הרוחני מקדמת כנסים וימי עיון בכל התחומים הקשורים בנושאי הקניין הרוחני השונים.

 

יהיה זה לטובת כולנו אם כל עורכי הדין אשר תחום זה קרוב אל ליבם ייטלו חלק פעיל בדיוניה ובפעילויותיה של ועדת הקניין הרוחני. אתם מוזמנים/ות ליצור קשר עם ממונה הוועדה, עו"ד יובל טייק באמצעות דוא"ל: yuval.t@Israelbar.org.il  ולהצטרף לפעילות הוועדה.

 

חברי נשיאות הוועדה:

יו"ר (משותף): עו"ד יורם ליכטנשטיין

יו"ר (משותף): עו"ד יוסי מרקוביץ

יו"ר (משותף): עו"ד ערן פרזנטי

מ"מ יו"ר: עו"ד יוסף אפשטיין

סגן יו"ר: עו"ד דור נחמן

סגן יו"ר: עו"ד חן בניון חסון

סגן יו"ר: יותם וירז’נסקי אורלנד

סגן יו"ר: עו"ד ניר כץ

סגן יו"ר: עו"ד רפאל בייפוס

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון