הודעות דוברות הלשכה

במדור זה מתפרסמות הודעות דוברות לשכת עורכי הדין, כפי שהועברו לפרסום בתקשורת. פניות ללשכה יש לבצע באמצעות טופס "תגובות והצעות" 

דוברות הלשכה
בפגישה שוחחו שר המשפטים ויו״ר הלשכה על האתגרים הצפויים למערכת המשפט בתקופה הקרובה וסיכמו להמשיך בפעילות משותפת למען הדמוקרטיה ושלטון החוק והגברת אמון הציבור ברשות השופטת.
דוברות הלשכה
ראש הלשכה, עו"ד אבי חימי, שוחח עם שר המשפטים הנכנס עם השבעתו לשר המשפטים.
דוברות הלשכה
בהחלטה תמכו רוב מוחלט של חברי המועצה לעומת התנגדותו של חבר אחד והימנעות של חבר נוסף.
דוברות הלשכה
בעקבות החלטת המועצה הארצית על הקמת הוועדה לקרן סיוע כלכלי לעורכי דין, אישרה ועדת הכספים של לשכת עורכי הדין את המלצת הוועדה בראשותה של יו"ר מחוז מרכז, עו"ד רומי קנבל, והקצתה מיליון שקלים לטובת הקרן. הערב, כאמור, אישרה המועצה הארצית את הקצאת התקציב המיוחד שיעמוד לרשותם של עורכי דין הזקוקים לסיוע מידי.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין ונשיא לשכת יועצי המס פנו לראש הממשלה בדרישה לקבל את תכנית הצעדים האופרטיביים ליציאה מהסגר לצורך הצלת הכלכלה כפי שהונחה על שולחנו בידי משרד האוצר.
דוברות הלשכה
הפורום לשוויון וייצוג מגדרי בלשכת עורכי הדין פנה לראש הממשלה ולראש המל"ל בדרישה לשילוב נשים מומחיות בצוות ניהול המערכה למאבק בנגיף הקורונה.
דוברות הלשכה
במכתבו מהיום מבקש ראש הלשכה את המפקחת להנחות את הבנקים שלא רק שלא יקשו ויטילו מגבלות וחיובים נוספים על לקוחותיהם, אלה אף ימצאו מנגנונים ותוכניות שיאפשרו סיוע ותמיכה פיננסית לעורכי הדין, שיאפשרו להם לצלוח המשבר ולהמשיך לספק שירותים משמעותיים למדינת ישראל ואזרחיה.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, בקריאה דחופה לראש הממשלה, בנימין נתניהו, ולשר האוצר, משה כחלון, לקיים פגישה ודיון בתכנית החירום הכלכלית שתסייע לציבור עורכי הדין להתמודד עם משבר נגיף הקורונה ולהיחלץ ממנו עם פתרונות משמעותיים.
דוברות הלשכה
בישיבת ועדת הכספים הבוקר בכנסת, נאבקו נציגי הלשכה, עו"ד אברהם ללום, יו"ר משותף של פורום מקרקעין בלשכה, ועו"ד אורן אבלה, יו"ר פורום התיישבות ורשות מקרקעי ישראל בלשכה, על הכללת משרדי עורכי דין במסגרת הפיצוי בגובה 25% שנתי על תשלומי הארנונה.
דוברות הלשכה
בישיבת ישיבת ועדת העבודה והרווחה בנושא: מצב העסקים בישראל בעקבות משבר הקורונה, אמר נציג הלשכה כי נכון להיום אין בשורה עבור עורכות ועורכי הדין שנפגעו כתוצאה מהמשבר, בדרך הפיצוי שדווח, שכן רובם לא עומדים בתנאי הסף של הכנסה בגובה 240 אש"ח בשנה.
דף מס' 1 מתוך 161 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון