הודעות דוברות הלשכה

במדור זה מתפרסמות הודעות דוברות לשכת עורכי הדין, כפי שהועברו לפרסום בתקשורת. פניות ללשכה יש לבצע באמצעות טופס "תגובות והצעות" 

דוברות הלשכה
אחוז העוברים הגבוה ביותר מקרב כלל הנבחנים: בוגרי אוניברסיטת בר-אילן (98%), האוניברסיטה העברית (96%), אוניברסיטת חיפה (94%) ואוניברסיטת תל אביב (93%).
דוברות הלשכה
ראש הלשכה, עו"ד חימי: "גם בתקציב 2023 ישנן בשורות אמיתיות לציבור עורכי הדין. גם בתקציב זה הוגדלו רוב תקציבי המחוזות, באופן שיביא לחלוקה צודקת ושוויונית, ובאופן שיגיע באופן אמיתי ומעשי לכל אחד ואחת מחברי הלשכה, לרבות עורכי דין מן החברה הערבית ומן החברה החרדית".
דוברות הלשכה
לראשונה בבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין: 100% מעבר ללומדים באונ’ ת"א, חיפה ובר-אילן.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי נפגש עם מנכ"ל הביטוח הלאומי, מאיר שפיגלר והבהיר כי ללשכת עורכי הדין יש הערכה רבה כלפי הביטוח הלאומי וכלפי הליך הועדות הרפואיות הפועלות במסגרתו וכי הקמפיין שלהם כוון כנגד חברות מימוש הזכויות.
דוברות הלשכה
האונ’ העברית מובילה עם 95% אחוזי מעבר. ראש הלשכה אבי חימי: "המקצוע הופך מבוקש בכל ענפי המשק".
דוברות הלשכה
עוד אמר ראש הלשכה: "בניגוד לאמירות שהושמעו לאחרונה, המאבק של הקהילה הגאה רחוק מלהסתיים, ואנו, בלשכת עורכי הדין, נילחם עמכם, יד ביד, עד שיושגו כל מטרותיכם. נילחם גם באלה המציעים אי אילו שיטות המרה וריפוי, שהן לא יותר מאשר פרקטיקטות בזויות ומסוכנות״.
דוברות הלשכה
ראש הלשכה, עו"ד אבי חימי: "במקצוע שלנו, השמיים הם הגבול. כל אחת וכל אחד מכם יכול בעבודה קשה להימנות על בכירי המשפטנים בארץ, עורכי דין, שופטים, יועצים משפטיים, זה תלוי בעיקר בכם"
דוברות הלשכה
ראש הלשכה: "...מערכת המשפט לא נוהגת לזעוק את זעקתה, אך אנו חברות וחברי לשכת עורכי הדין, המצויים בבתי המשפט יום יום, מבינים שמערכת משפט עצמאית, חזקה ומתפקדת, חיונית לדמוקרטיה הישראלית ולמתן שירות מיטבי לאזרחיה."
דוברות הלשכה
לבחינה שהתקיימה ביום ג’ 29.6.21 ניגשו 2,546 נבחנים. אחוז המעבר של 1,624 מתמחות ומתמחים שניגשו לראשונה לבחינה עמד על 70%. אחוז העוברים הכללי בקרב הניגשים מהאוניברסיטאות עומד על 93% בעוד של המכללות עמד על 45%.
דוברות הלשכה
בין הנבחנים ישנן כ-1,402 נבחנות ו-1,337 נבחנים. מהם 8 מעל גיל 71, 290 מעל גיל 50 ו – 180 מתחת לגיל 25. נבחני מועד קיץ 2021 מגיעים 49 מקומות לימוד שונים מאוניברסיטאות ומכללות בארץ ומגוון מדינות בעולם.
דף מס' 1 מתוך 41 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון