ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

דוברות הלשכה
ראש הלשכה: "...מערכת המשפט לא נוהגת לזעוק את זעקתה, אך אנו חברות וחברי לשכת עורכי הדין, המצויים בבתי המשפט יום יום, מבינים שמערכת משפט עצמאית, חזקה ומתפקדת, חיונית לדמוקרטיה הישראלית ולמתן שירות מיטבי לאזרחיה."
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין הייתה שותפה למאמץ המשותף ליצירתו של מסלול חדש בחוק חדלות פירעון והציגה בישיבות ועדת החוקה, חוק ומשפט עמדה מקצועית, מאוזנת וראויה אשר תרמה לעיצובו של החוק.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אם את/אתה רואה את תפקיד עריכת הדין כתפקיד שיש בו מימד של שליחות, אם יש לך לב גדול ורצון לשנות ולהשפיע – מקומך בתוכנית זו.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
הוקם צוות ייעודי מטעם פורום דיני עבודה בלשכת עורכי הדין, אשר עמל בימים אלו על גיבוש עמדת לשכת עורכי הדין, באשר להתאמת תקנות בתי הדין לעבודה לרפורמה בתקנות סדר הדין האזרחי.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
הקמת הקרן ואישור הסיוע הם חלק בלתי נפרד משורה ארוכה של פעולות שלשכת עורכי הדין ביצעה, מבצעת ותבצע למען כלל עורכות ועורכי הדין בישראל.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
להלן קישור לתשלום דמי החבר לשנת 2021. אני מתחייב בזאת בפניכם להשקיע את דמי החבר של כל אחת ואחד מכם בתבונה ובמטרה להמשיך ולשפר את השירות הניתן לכם על-ידי לשכת עורכי הדין, כך שהלשכה תמשיך להוות עבורכם בית חם ותומך, בו תזכו לקבל את מיטב הכלים להם אתם נדרשים במקצוע עריכת הדין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בעקבות הפרסומים אודות מתקפת סייבר שהתרחשה אתמול (2.11.20) על עשרות משרדי עורכי דין בישראל, עו"ד אילן שדי, יו״ר (משותף) פורום משפט מדע וטכנולוגיה בלשכת עורכי הדין ממליץ לנקוט מספר אמצעי התגוננות מיידים.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
החלטת השר בהתאם להמלצתנו תקל על ציבור עורכי הדין ועל בעלי הדין ותפחית את נטל ההוצאות המשפטיות בתקופה משברית זו.
החטיבה החברתית
לשכת עורכי הדין, באמצעות תכנית "שכר מצווה" תסייע בהכנת בקשות לחנינה ובהגשתן על פי ההנחיות, לחייבים שעומדים בקריטריונים של התכנית או למי שנסיבותיהם האישיות יוצאות דופן.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אנו קוראים לכם - עורכות הדין ועורכי הדין - להצטרף אלינו למיזם ולסייע בהכנת הבקשות והגשתם עבור חייבים שעומדים בקריטריונים של תכנית ״שכר מצווה״ או למי שנסיבותיו האישיות יוצאות דופן.
דף מס' 1 מתוך 15 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון