הודעות ועדכונים
לשכת עורכי הדין בישראל
שר המשפטים הודיע על תיקון תקנות בתי המשפט (פגרות) לפיהן פגרת סוכות השנה תחול בין התאריכים 29.9.2020 ועד 10.10.2020 - כולל. במקביל פרסם מנהל בתי המשפט את סוגי העניינים שיישמעו בפגרה.
אורי אלפרסי, מנכ"ל הלשכה
חברות וחברי הלשכה יבחרו את ראש הלשכה, את חברי המועצה הארצית, ובהתאם למחוז אליהם הם משתייכים, את יו"ר ועד המחוז ואת חברי ועד המחוז. פירוט המועמדים, מיקום הקלפיות ושעות ההצבעה מופיע במדור הבחירות.
עו"ד דב גלבוע, סגן ראש הלשכה
רשות המיסים בישראל, אגף הביטחון
כחלק משיפור השירות, מופעל ברשות המסים נוהל עבודה המאפשר לרואי חשבון, עורכי דין או יועצי מס - בעלי רישיון לעסוק במקצועות אלו בישראל (להלן: "מייצג" ו/או "מייצגים"), הרשומים במאגר שע"ם, לעובדים בעלי רישיון כאמור ולמתמחים באחד המקצועות הנ"ל במשרדי המייצגים, להגיש בקשת אישור כניסה קבוע לבנייני קריות הממשלה בת"א, חיפה ורמלה.
עו"ד ורה אולשנסקי, רכזת מחוז דרום- נגב צפון מערבי, תוכנית "שכר מצווה"
בשנת 2011 נרשמה פעילות שיא בתוכנית והתקבלו מעל ל- 12,000 בקשות סיוע. מתוכן טופלו כ- 3,500 בקשות על ידי מתנדבי/ות התוכנית. לאור הגידול בכמות הפונים אנו מגדילים את כמות מרכזי הזכויות לרווחת מבקשי הסיוע.
רשות האכיפה והגבייה
בהעדר פרטים מספקים לא תוכל הגזברות לאתר את מקור התשלום ועל כן הכספים יוחזרו לבנק אשר ממנו בוצעה ההעברה ללא זיכוי החוב בתיק.
עו"ד ענת הר-אבן, יועצת משפטית, רשות האכיפה והגבייה
לקראת העלאתה של מערכת המחשוב החדשה של רשות האכיפה והגבייה - "כלים שלובים", נערכת הרשות, לטיוב הנתונים בתיקי ההוצאה לפועל אשר קיימים במערכת הישנה. כאשר פרטי הזיהוי של חייב הינם שגויים הליכי ההוצאה לפועל אינם מתבצעים, לא ניתן לעקל את נכסי החייב המאופיינים אצל צידי ג’ בזהות לנתוני מרשם האוכלוסין, כמו כן לא ניתן לנקוט בהליכי עיכוב יציאה מן הארץ, מידע, הגבלות ועוד. לכן אין כל הצדקה לנהל תיק כנגד חייב כאשר פרטי הזיהוי שלו שגויים.
דף מס' 1 מתוך 2 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון