משבר הקורונה - כל העדכונים
עו"ד שמרית רגב שרייבר, מנהלת אגף דוברות והסברה, רשות האכיפה והגבייה
לנוכח הנחיות משרד הבריאות, לשכות ההוצאה לפועל סגורות לקבלת קהל ועל כן קבלת קהל תתאפשר במקרים דחופים בלבד ובתיאום תור מראש באמצעות מוקד המידע. בתוך כך, עיקר הפעילות תתבצע באופן מקוון ולפיכך בקשות אותן ניתן להגיש באופן מקוון יש להגיש בדרך זו בלבד.
מחלקת מתמחים
הנחיות בנושאים: מתמחה בבידוד; עבודה מהבית; מתמחה שהוצא לחל"ת; בחינת הסמכה מועד קיץ 2020; בקשות להירשם להתמחות ודוחות תקופתיים ובקשה להיבחן בבחינת ההסמכה של מועד קיץ 2020 ובקשות להתקבל ללשכה למי שאינם צריכים להיבחן.
החטיבה החברתית
לשכת עורכי הדין באמצעות החטיבה החברתית יוזמת מבצע חלוקת סלי מזון בשכונת התקווה בשיתוף עם ועד השכונה ואגף הרווחה בעיריית תל אביב-יפו.
עו"ד שמרית רגב שרייבר, מנהלת אגף דוברות והסברה, רשות האכיפה והגבייה
פגרת פסח 2020 ברשות האכיפה והגבייה תחול בין התאריכים י"ד ניסן תש"פ 8.4.2020 (יום רביעי) לבין כ"א בניסן תש"פ 15.4.2020 (יום רביעי).
לשכת עורכי הדין
עקב התפרצות נגיף הקורונה החדש בישראל (COVID-19) עלה צורך לאפשר המצאה של כתבי בי-דין גם באמצעות דואר אלקטרוני וכך למזער ככל הניתן תנועה שאינה הכרחית ברחבי הארץ ולהקל על ציבור המתדיינים. התקנות נחתמו היום על ידי שר המשפטים.
אפרת פרידמן, מנהלת אגף הדרכה הטמעה ובקרה רישוי עסקים, אגף בכיר רישוי עסקים, משרד המשפטים
משרד הפנים פועל ללא ליאות על מנת להקל על בעלי העסקים בעקבות משבר הקורונה והגבלת הפעילות העסקית שנקבעה כתוצאה ממנו. כחלק מהקלות אלו, יזם משרד הפנים התקנת תקנות לשעת חירום שיאפשרו הארכה גורפת של רישיון העסק או ההיתר הזמני וזאת כדי לחסוך את הבירוקרטיה בעת הזו לבעלי העסקים ולהבטיח את הרציפות התפקודית של המשק. אתמול בערב (25.3.2020) אשרה הממשלה את התקנות והן נכנסו לתוקף.
דף מס' 1 מתוך 1 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון