כנסים - חד/דו יומיים
המדרשה להשתלמות עורכי דין
כנס חד יומי. על סדר היום: הדילמה רפואית משפטית של השראת לידה: מי? למי? איך? מה להגיד?; פיטוצין והסכמה מדעת; מוניטור עוברי ועוד.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
20 הסוגיות החמות ביותר לקראת שנת 2020: 20 הרצאות בנות 20 דקות כל הרצאה בהשתתפות שופטים, עורכי דין ואנשי אקדמיה.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
על סדר היום: תובענות ייצוגיות בעילות של תחרות והגבלים עסקיים בראי פסיקת בתי המשפט; ההשלכות שבהטלת אגרות פתיחת תיק בסכומים גבוהים על התובע הייצוגי; ניהול תובענות ייצוגיות לחברי הקבוצה המיוצגת במקרים של הפרת דיני הנגישות – האם תועלת שולית או אפקטיבית? ועוד.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
הכנס יעסוק בחידושים באיסור הלבנת הון, FATCA ומיסוי בינלאומי והשפעתם על העברת כספים, הגבלת שימוש במזומן, חוק אשראי הוגן, חוק חדלות פירעון, חוק הפיקוח על שירותים פיננסים, חוק נתוני מידע, המצב הרגולטורי ברישוי נותני שירותים פיננסים, ולבסוף - איך פותרים סכסוך מול מוסד פיננסי.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
מגמות ברשם לענייני ירושה ושיפורים טכנולוגיים לטובת הציבור; צוואות הדדיות - עריכה, תקיפה ומימוש; כינוס ומימוש נכסי עיזבון; עדכונים וחידושים ועוד.
צוות הוועידה
נפתחה ההרשמה לוועידת המשפט ה- 8 של ישראל - 9.2019, יום שלישי, 9:00-18:00, אווניו מרכז אירועים וקונגרסים Airport City. מהרו להירשם - מספר המקומות מוגבל!!!
צוות הוועידה
הירשמו עוד היום והבטיחו השתתפותכם בוועידת המשפט השנתית של ישראל.
צוות הוועידה
הבמה המרכזית של השיח המשפטי בישראל
מחלקת אקדמיה
רשלנות רפואית; מומחים מטעם בית המשפט בתביעות נזיקין; טענות הגנה בתביעות נזיקיות, אם בכלל וישנן, הסתכנות מרצון, אשם תורם; תביעות נזקי גוף בעקבות אופניים חשמליים - מזיקים וניזוקים
דף מס' 1 מתוך 4 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון