התמחות
מחלקת התמחות והסמכה
בדיון שהתקיים ביום 27.1.21 בוועדת ההתמחות של לשכת עורכי הדין, בראשות עו"ד וואל חלאילה, החליטה הוועדה, בשל התחלואה הנרחבת בכל המדינה, להתיר למתמחים עד יום 15.2.22 לבצע התמחות מהבית לפי שיקול דעת המאמן וצרכי מקום העבודה, בלי מגבלת ימים.
דוברות הלשכה
ועדת ההתמחות הארצית של לשכת עורכי הדין החליטה בישיבה שהתקיימה אתמול (ב׳), ה-24 בינואר 2022, בהשתתפות ראש הלשכה, עו"ד אבי חימי, להאריך את ההיתר להתמחות מהבית עד יומיים בשבוע (עד ליום 31.1.2022).
מחלקת מתמחים
מועד תחילת הראיונות יחול ביום שני, י"ח באדר ב’ תשפ"ב, 21.3.22. המועד הראשון לקבלה להתמחות יחול ביום חמישי, כ"ח באדר ב’ תשפ"ב, 31.3.22.
ועדת התמחות ארצית
על פי החלטת ועדת ההתמחות הארצית מיום 5.8.21, אין אישור למתמחים לעבוד מהבית, למעט במקרה של חובת בידוד מסיבה של חשיפה לחולה מאומת או לשם השגחה על ילדו של המתמחה שחייב בידוד עקב חשיפה לחולה מאומת.
מחלקת מתמחים
הלשכה מודיעה בזאת כי החל מיום 1.6.21 אין עוד תוקף לאישור שניתן לבצע התמחות מהבית בגין משבר הקורונה.
מחלקת מתמחים
לאור פניות רבות שהגיעו ללשכה, הוחלט על שינוי במועדי הראיונות. כמו כן מובהר בזאת לציבור עורכי הדין המאמנים כי השימוש במערכת "שידוך יציב" אינו בגדר חובה למראיינים מתמחים במסגרת מועד הראיונות בחודש מרץ 2021. השימוש במערכת מוצע על ידי גורם מסחרי ללא כל קשר לכללי הלשכה.
מחלקת מתמחים
לאור המגבלות על עבודת המשק עקב נגיף הקורונה, וכל עוד מגבלות כאלה קיימות, מאפשרת ועדת התמחות הארצית לבצע התמחות מהבית בכפוף לתנאים הבאים:
מחלקת מתמחים
לאור הסגר עקב נגיף הקורונה, ובמהלך תקופת הסגר בלבד, מאפשרת ועדת התמחות הארצית גם למתמחים מהמגזר הפרטי לבצע התמחות מהבית בכפוף לתנאים הבאים:
דף מס' 1 מתוך 2 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון