הודעות, כתבות ופרסומים
צוות תוכנית "שכר מצווה"
לתפקיד דרוש/ה עורך/ת דין עם מחויבות חברתית וראש גדול. התפקיד כולל ניהול ופיקוח על כל פעילות התוכנית במחוז. התפקיד הינו במשרה מלאה במחוז הצפון של הלשכה.
עו"ד אריאל שוורץ, רכז מחוז ת"א והמרכז, תוכנית "שכר מצווה"
בשנת 2011 נרשמה פעילות שיא בתוכנית והתקבלו מעל ל- 12,000 בקשות סיוע. מתוכן טופלו כ- 3,500 בקשות על ידי מתנדבי/ות התוכנית. לאור הגידול בכמות הפונים אנו מגדילים את כמות מרכזי הזכויות לרווחת מבקשי הסיוע.
דוברות הלשכה
תושבת מאזור חיפה נתבעה על כחצי מיליון ₪ בגין הפרת זכויות יוצרים. תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין העניקה סיוע משפטי שהביא לתשלום מינורי בהסכם הפשרה.
תוכנית "שכר מצווה"
חברת דן אנד ברדסטריט משיקה דירוג חדש וייחודי בישראל המדרג את המשרדים העוסקים בפעילות פרו-בונו בישראל. הדירוג מושק כחלק מתפיסה חברתית והכרה בחשיבות פעילות הפרו-בונו. הדירוג ייתן במה למשרדים העוסקים בתחום ויקדם את פעילותם בשנתון Dun’s 100 המדרג את צמרת העסקים של ישראל מזה 30 שנה. למידע נוסף ומילוי השאלון – לחץ/י כאן!.
עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה
היום, (ב’, 23.11.09), אושרה בקריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת, הצעת חוק פרי יוזמה משותפת של ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, ויו"ר ועדת הכנסת, חה"כ יריב לוין (הליכוד), המהווה מהפך במערך הסיוע המשפטי הניתן למעוטי יכולת. ההצעה אושרה בתמיכה נרחבת של חברי הכנסת מהאופוזיציה ומהקואליציה.
דף מס' 1 מתוך 1 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון