נט-המשפט

 
 

הנחיות שימוש במערכת נט המשפט

 

ועדת המחשוב הארצית תמשיך ותעשה ככל יכולתה לסייע בידי ציבור עוה"ד במחוזות השונים בעבודה מול מערכת נט המשפט. הינכם/ן מוזמנים ליצור קשר בכל עניין באמצעות ממונה הוועדה, עו"ד יובל טייק, בטל' 6362208 - 03 ו/או בדוא"ל  yuval.t@israelbar.org.il.

 

הודעות, חדשות ועדכונים נוספים מפורסמים במדור זה.

 

תמיכה טכנית באתר נט המשפט ניתנת באמצעות מרכז המידע הטלפוני, בטלפון 2703333 - 077

מערכת בתי המשפט, דוברות והסברה
כחלק מהמאמצים הנמשכים לשיפור השירות לציבור עורכי הדין, החליטה הנהלת בתי-המשפט לערוך פיילוט שבמסגרתו תתאפשר הגשת כתבי בי-דין לבית המשפט העליון באמצעות אתר "נט-המשפט". בשלב זה משך הפיילוט הינו לשישה חודשים, החל מיום 06.09.2017 ועד ליום 06.03.2018.
מיכל צלח | מערך דוברות והסברה | מערכת בתי המשפט | הרשות השופטת בישראל
החל מיום 7.6.17 ניתן יהיה להפיק מסמך עם חותמת "נאמן למקור" דיגיטלית באמצעות מערכת נט המשפט.
מערך דוברות והסברה | מערכת בתי המשפט | הרשות השופטת בישראל
החל מיום 15.3.17, תוגשנה בקשות לשינוי מועד דיון באמצעות אתר נט המשפט, על גבי טופס מקוון. לטופס המקוון יש לצרף את הבקשה בכתב, כפי שנעשה עד כה. השדות בטופס המקוון זהים לאלו הקיימים בטופס הידני.
עו"ד פנינה אלקיס, הנהלת בתי המשפט
בתאריך 26.5.16 יכנסו לתוקף מספר שינויים משמעותיים במערכת נט המשפט בפתיחת תיקים מרחוק: 1. פתיחת תיק באתר נט המשפט– חסימת הגשת התיק אם לא הוזנו מספרי ת.ז. של כל הגורמים בצד א’. 2. פתיחת תיק באתר נט המשפט על ידי בא כוח - חובת הזנת דוא"ל.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
החל מיום 1.11.15 בעל דין המעוניין להמציא את כתבי בי הדין לבית המשפט באמצעות מערכת נט – המשפט, יהיה מחויב למסור לבית המשפט את כתובת הדואר האלקטרוני שלו לצורך המצאת כתבי בי דין אלקטרוניים מבית המשפט אליו.
אגף מערכות מידע ומחשוב, הנהלת בתי המשפט
לטובת שדרוג שרת בסיס הנתונים המרכזי תושבת מערכת נט המשפט, החל מיום חמישי 6.11.2014 בשעה 22:00 ועד יום ראשון, 9.11.2014 בשעה 06:00.
השופט מיכאל שפיצר, מנהל בתי המשפט
הננו להביא לידיעתכם ותשומת ליבכם את כוונת מערכת בתי המשפט להקפיד ולאכוף את תקנה 497 ג(ו) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד- 1984, החל מיום 1.9.2014 (ו’ באלול התשע"ד), במיוחד בכל הנוגע להגשת בקשות. תקנה 497 ג(ו) קובעת כי כתב בי-דין שנשלח לאחר שעה 17:00 או ביום ו’ או ביום מנוחה, "יראו אותו כאילו נשלח ביום החול שלאחריו".
לשכת עורכי הדין
לשכת עורכי הדין סבורה שצמצום טווח ההגשה יביא לפגיעה בעבודתם של עורכי הדין ושל לקוחותיהם, לאיבודה של יכולת חשובה המייחדת את מערכת "נט המשפט" ותסכל את עידוד השימוש בה וההנאה מיתרונותיה.
עו"ד אילת פילו, ראש מערך דוברות והסברה, מערכת בתי המשפט
החל מתאריך 1.9.14 (ו’ באלול התשע"ד), ייערך לתקופת ניסיון של שלושה חודשים שינוי מיחשובי במערכת "נט המשפט" אשר יגביל את האפשרות להגיש בקשות לאחר שעות העבודה. השינוי המיחשובי הנזכר לא ימנע הגשת בקשות דחופות לאחר השעה 17:00, אלא שהדבר יתבצע באמצעות המזכירים הראשיים, כפי שהיה נהוג במשך שנים.
שלומית לוי-לביא, סמנכ"לית בכירה, חטיבת תפעול מזכירויות, הנהלת בתי המשפט
במהלך ימי ההשבתה לא ניתן יהא להגיש כתבי בי-דין בקשות ומסמכים, למעט בעניינים דחופים או עניינים אחרים הנדונים בבתי המשפט בתקופת ההשבתה. כמו כן, בימי ההשבתה לא יפעלו הממשקים האוטומטיים ולא ניתן יהיה לעיין בתיקי בתי המשפט. לקבלת מידע טלפוני בתיקי בית המשפט העליון בתקופת ההשבתה, יש לפנות למספר הטלפון: 02-6750405.
דף מס' 1 מתוך 7 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון