ספר עורכי הדין

ספר עורכי הדין – האפליקציה – עכשיו להורדה לסמארטפון

 

    

 

לידיעת המשתמשים/ות במדור:  

  • במדור זה מופיעים פרטי עורכי הדין והנוטריונים בישראל. בעזרת מנוע החיפוש תוכלו לחפש ולאתר עורכי דין ונוטריונים לפי שם, לפי תחומי עיסוק, לפי עיר, לפי שפה ועוד. המאגר מתעדכן מעת לעת בהתאם למידע המתקבל מעורכי הדין. הלשכה עושה כל מאמץ על מנת לפרסם באתר מידע עדכני, כך שהמידע המופיע באתר יהיה תואם ועדכני לרישומי הלשכה, אולם אין יכולת למנוע באופן מוחלט תקלות או שיבושים.
  • בכפוף לאמור לעיל, המאגר כולל עורכי/ות דין פעילים בלבד שרשיונם/ן תקף. המאגר אינו מציג פרטיהם של מי שהוצאו/הושעו מהלשכה ו/או פרשו ממנה ו/או הגבילו חברותם/ן ו/או בקשו שפרטיהם/ן לא יופיעו האתר.

  • החיפוש בשדות "שם משפחה" ו- "שם פרטי" כולל מנגנון המסייע באיות נכון של השמות והמאפשר חיפוש על שמות קיימים בלבד.

  • שימוש במאגר מחייב אישור תנאי השימוש בו. בעת ביצוע חיפוש ראשון המסך קופא/הופך לאפור עם לחיצה על הכפתור "חפש" וזאת כדי להבחין בין המידע הכללי שבעמוד, לחלון הקטן הנפרד שנפתח עם תנאי השימוש במאגר החברים אותו יש "לאשר". לקבלת הסבר על הפעולות שיש לבצע במקרה שאינך רואה את החלון – לחץ/י כאן.

לידיעת חברי/ות הלשכה:

  • חבר/ה שמעוניין/ת לעדכן פרטים או להוסיף פרטים למאגר הרשמי של הלשכה (דוא"ל, טלפון סלולרי, תחומי עיסוק) או להימחק מהמאגר המתפרסם באתר, מתבקש/ת לפנות לגזברות הלשכה, באופנים הבאים: בדואר: ת.ד. 14152 תל אביב, 61141 בפקס: 5615476 - 03, בדואר אלקטרוני: serviceupdate@israelbar.org.il ולציין שם, מספר רישיון ומספר ת.ז. לנוחיותכם/ן ניתן גם לעדכן פרטים באמצעות המנגנון המקוון שבאזור האישי החדש.
  • להוספת שם למאגר הנוטריונים, יש לשלוח צילום של תעודת נוטריון או שובר התשלום של אגרת הנוטריון, לפקס 03-5615476, או לכתובת דוא"ל serviceupdate@israelbar.org.il . נא לציין את השפות שבהן הנך משמש/ת כנוטריון.

 לתמיכה וסיוע בשימוש בספר עורכי הדין, ניתן לפנות לכתובת support@israelbar.org.il 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון