ידיעות נוספות
אתר פייסבוק חדש למחוז חיפה
צוות מחוז חיפה
חברים וחברות יקרים/ות, הינכם מוזמנים להתעדכן באתר הפייסבוק של ועד מחוז חיפה. www.facebook.com/haifabar! אתם מוזמנים להתעדכן וגם להגיב, להציע ולהיות מעורבים. דעתכם/ן והתייחסותכם/ן חשובה כדי שנוכל להעניק לכם/ן שירות מקצועי, מיטבי ויעיל. מוזמנים להצטרף כבר ברגע זה – לחיצה קטנה ואתם נשארים מעודכנים במהירות. מצפה לפגוש אתכם גם בפייסבוק. עו"ד תמי אולמן, יו"ר ועד המחוז. תמונות יש להעביר לכתובתנו -ib@haifabar-law.org.il בציון שמות הילדים. מחכים בכיליון עיניים! מי הראשון?
השתלמות לפי חוק הנוטריונים 2020
צוות מחוז חיפה
השתלמויות (במתכונת חדשה) במסגרת מחוזות הלשכה. הקורס בחיפה יחל ב- 10.11.2020.
לשכת רישום המקרקעין בחדרה תהא סגורה
צוות מחוז חיפה
בשל נגיף הקורונה, לא יינתנו שירותים פרונטליים בשלוחת חדרה. מומלץ להשתמש בשירותים המקוונים, ולחילופין, להפקיד בקשות לרישום בתיבות ההפקדה, המצויות מחוץ לפתחי הלשכה בחיפה.
הודעות ועדכונים שונים מרשות האכיפה והגביה
צוות מחוז חיפה
הודעות שר המשפטים ועדכונים באשר להליכים השונים בהוצאה לפועל.
המדרשה להשתלמות עורכי דין - תוכנית הלימודים של סמסטר ב’ לשנת המשפט תש"פ - 2019-2020
צוות מחוז חיפה
כנסי סוף שבוע, כנסים חד-יומיים, השתלמויות וסדנאות. תכנית ההשתלמויות לשנת תש"פ - 2020.
חיפה  עמוד הבית
מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין קרוב אליכם גם מרחוק. ועד המחוז מינה צוות מיוחד שיתן מענה לכל שאלה שלכם. מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק של המחוז ולהתחבר אלינו בצ’אט.
בתי המשפט: הודעת מנהל בתי המשפט בדבר סוגי עניינים שיידונו בבתי המשפט (עדכון); פעילות לשכות ההוצאה לפועל; פעילות בתי הדין הרבניים; תקנות לשעת חירום: כניסת עורכי דין למקומות מעצר ובתי סוהר ודיוני מעצרים; הודעת נשיאת בית הדין הארצי לעבודה בדבר סוגי העניינים שיידונו בבתי הדין לפי תקנות בית הדין לעבודה; ביטוח לאומי: הנחיות "ביצוע ועדות בחירום"; דיני מעצרים: דיוני הארכת מעצר יתקיימו ללא נוכחות פיזית של העצורים.
בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והצורך בשמירה על בריאות הקהל הרחב וציבור העובדים ועל מנת להקל על ציבור עורכי הדין - מומלץ שמסירה של כל כתבי בית דין תעשה באמצעות הדוא"ל, כך שתתייתר ההגעה למשרדי הפרקליטות האזרחית.
בעקבות משבר הקורונה והמלצת משרד הבריאות להימנע ככל שניתן מהתקהלויות אנשים במרחב אחד, החליט הבוקר ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, על ביטול הכנסים המקצועיים והפעילות האקדמית עד להודעה חדשה.
נפתח מוקד שירות מיוחד לעורכי הדין - ימים א’-ה’ בין השעות 09:00-16:00
עד להודעה אחרת של האפוטרופוס הכללי לא תתקיים קבלת קהל אצל האפוטרופוס הכללי ויש לפעול בהתאם להנחיות שלהלן. כחלק מההתמודדות עם משבר הקורונה והמעבר לעבודה במתכונת חרום בשירות הממשלתי, ועל מנת לשמור על שלום הציבור ולצמצם את התפשטות הנגיף מאדם לאדם, האפוטרופוס הכללי מודיע....
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון