הודעות דוברות הלשכה

הירושלמים נגד המשוב: רוב מוחץ במחוז ירושלים נגד חידוש משוב השופטים

04.07.2010

בן ציון ציטרין, מ"מ דוברת הלשכה

יו"ר ועד המחוז, עו"ד אקסלרד: "החלטה זו עולה בקנה אחד עם אופיים ומזגם של ציבור עורכי הדין הירושלמים".

רוב מוחץ בועד מחוז ירושלים של לשכת עורכי הדין נגד חידוש משוב השופטים. בהצבעה טלפונית, שהתקיימה היום (יום חמישי), 12 מתוך 15 חברי הועד, הצביעו נגד חידוש המשוב. 2 חברים נוספים היו בדיון בבית משפט ולא יכלו להשתתף בהצבעה וחבר נוסף שוהה בחו"ל.

 

יו"ר ועד המחוז, עו"ד אשר אקסלרד , אמר לאחר ההצבעה, "ועד המחוז, המייצג את ציבור עורכי הדין הירושלמים, הביע באופן חד משמעי את עמדתו הנחרצת ששוללת את חידוש משוב השופטים בירושלים. החלטה זו עולה בקנה אחד עם אופיים ומזגם של ציבור עורכי הדין הירושלמים, שהשכיל במשך השנים לפעול בדרכים מכובדות עם מערכת המשפט ולא נגדה. הניסיון המצטבר מוכיח שההידברות וההבנה תורמים לא רק ליחסים הטובים השוררים בין עורכי הדין והשופטים, אלא בעיקר לשירות שמקבלים הלקוחות".

 

במחוז ירושלים חברים 5,011 עורכי דין. החלטת הועד הירושלמי מצטרפת להחלטה שהתקבלה בתחילת החודש שעבר בועד המרכזי של לשכת עורכי הדין, נגד חידוש משוב השופטים, כפי שהועלה על ידי חברים בועד מחוז תל אביב.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, בירך על ההחלטה ואמר: "אני שמח שהשכל הישר מנצח. אין לי ספק שנושא הבקרה והבדיקה מחייבים חשיבה, אבל בוודאי לא בדרך המוצעת על ידי מספר קטן של פעילים פוליטיים בועד מחוז תל אביב, שרואים בנושא המשוב הזדמנות פוליטית לקראת הבחירות בלשכה בשנה הבאה, ותו לא, אלא בדרך של הידברות והבנה".

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון