הודעות דוברות הלשכה

עורכי הדין ורואי החשבון יוצאים לשופינג

08.11.2009

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

מועדון הצרכנות החדש של עורכי הדין ורואי החשבון בשיתוף פעולה יוצא דופן עם קניון איילון: עורכי הדין ורואי החשבון יזכו ביומיים של מכירה מיוחדת להנחה בשיעור של 25% במרבית חנויות הקניון.

עורכי הדין ורואי החשבון עוזבים את אולמות הדיונים והמשרדים והולכים לקניון:MEMBERS  מועדון הצרכנות החדש של לשכת עורכי הדין ולשכת רואי החשבון סיכם על שיתוף פעולה יוצא דופן עם קניון איילון בר"ג, מקבוצת קניוני עזריאלי, במסגרתו "יופקע" הקניון ליומיים לטובת עורכי הדין ורואי החשבון.

 

מחר ומחרתיים, בימים שני ושלישי 9-10/11/09 (בין השעות 9:30-22:00) יערוך מועדון הצרכנות יומיים של מכירות מיוחדות במסגרתו מרבית חנויות הקניון יעניקו הנחה אחידה בשיעור של 25% עם הצגת תעודת חבר לשכת עורכי הדין או לשכת רואי החשבון. בין החנויות שיעניקו את ההנחה: אלדו, ללין, אפריל, סקופ, טימברלנד, סליו, H&O, זיפ, אופטיקנה, איל-מקאיג', גריפ, אימפוריום, TAG WOMAN, קפה גרג ותיק התיקים.

 

בנוסף, ספקים נוספים ממגוון תחומי הצרכנות כדוגמת AVIS, שח"ל וחברות ביטוח ישתתפו ויציעו הצעות מיוחדות לעורכי הדין ורואי החשבון במחירים נמוכים.

 

מועדון הצרכנות החדש הוקם לפני מספר חודשים ע"פ הצעתו של ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, ומונה 55 אלף חברים מתוכם 43 אלף עורכי דין ו-12 אלף רואי חשבון. במועדון החדש ובקניון איילון צופים כי הקניון יתמלא באלפי עורכי דין ורואי חשבון בימי המכירה המיוחדים.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון: "המועדון החדש יאפשר לנו לנצל את עוצמתנו וכוחנו הצרכני המשותף בכדי לקבל הצעות אטרקטיביות לטובת החברים. שיתוף הפעולה עם קניון איילון וההנחות הניכרות להם יזכו עורכי הדין ורואי החשבון הם סימן לבאות. אני מבקש להדגיש כי קניון איילון הינו רק הראשון מבין סידרת קניונים בכל רחבי הארץ בהם מתכוון מועדון MEMBERS לקיים את הפעילות לרווחתם של עורכי הדין ורואי החשבון בישראל".

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון