הודעות דוברות הלשכה

פורום עורכי הדין הצעירים של הלשכה יקיים בשבוע הבא כנס פתיחה לפרויקט "עורכי דין למען הקהילה"

12.10.2009

עו"ד שמרית רגב, דוברת הלשכה

עורכי דין צעירים יסייעו לאוכלוסיות מוחלשות, יסייעו לקשישים וניצולי שואה, יבקרו בבתי חולים ועוד.
 

מטרתו של הפרויקט, ביוזמתו של פורום עורכי דין צעירים של הלשכה בראשות עו"ד פסיכולוג ינון היימן, הינה לרתום לעשייה ולמעורבות חברתית, מספר רב ככל הניתן, של עורכי דין, תוך ביצוע פעילויות חברתיות מגוונות, שמטרתן לשרת את הציבור ולתרום לקהילה.

 

כנס הפתיחה של הפרויקט יערך ביום שני, 19.10.2009, החל מהשעה 17:00 בבית הלשכה, רחוב דניאל פריש 10 בתל אביב.

 

במסגרת הכנס ישאו דברים נשיאת בית המשפט המחוזי מרכז, השופטת הילה גרסטל, אשר נאותה ללוות את פורום הצעירים של הלשכה לכל אורכו של הפרויקט, ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא רון ויו"ר ועדת עורכי דין צעירים, המובילים את הפרויקט, עוה"ד גלעד כץ ויניב דרי. בנוסף, במהלך הכנס תיערך הרצאה מרתקת בדבר החשיבות הרבה הטמונה בביצוע פעילות חברתית במסגרת התנדבותית ועל נגישות אוכלוסיות מוחלשות למשפט ע"י עו"ד יובל אלבשן, ולאחר מכן תינתן אפשרות להסתובב בין דוכני ההתנדבות השונים, ולקבל פרטים על הפעילויות המוצעות.

 

במסגרת הפרויקט ניתנת האפשרות לבחור מבין מגוון של פעילויות חברתיות, אשר כולן ללא יוצא מן הכלל מיועדות לרווחת הקהילה, לרבות סיוע לילדים בהיבט של חונכות; העברת שיעורים בנושא משפט בבתי ספר ובמרכזים קהילתיים; סיוע לאוכלוסיות מוחלשות ומוגבלות; ליווי כלכלי של משפחות במצוקה; עזרה לקשישים וניצולי שואה; פעולות חד פעמיות של חלוקת מזון, ביקור חולים בבתי חולים וכיו"ב.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון