הודעות דוברות הלשכה

מרכז ההשמה של לשכת עורכי הדין החל לפעול גם במשרדי ועד מחוז צפון של הלשכה

25.05.2009

עו"ד שמרית רגב, דוברת הלשכה

לשכת עורכי הדין פעלה ופועלת לסייע בפרנסתם ובהשמתם של חבריה במקומות עבודה, ובפרט לעורכי דין מהמגזר הערבי. הפעלת מרכז ההשמה במשרדי ועד מחוז הצפון נעשתה במסגרת מאמצי הלשכה להגביר את ההשמה של עורכי דין ערביים במקומות עבודה.
 

מרכז ההשמה של לשכת עורכי הדין החל לפעול לאחרונה גם במשרדי ועד מחוז הצפון של הלשכה, במטרה לסייע להשמת עורכי דין במחוז הצפון.

 

לשכת עורכי הדין פעלה ופועלת לסייע בפרנסתם ובהשמתם של חבריה במקומות עבודה, ובפרט לעורכי דין מהמגזר הערבי. הפעלת מרכז ההשמה במשרדי ועד מחוז הצפון נעשתה במסגרת מאמצי הלשכה להגביר את ההשמה של עורכי דין ערביים במקומות עבודה. מרכז ההשמה במשרדי ועד מחוז הצפון יטפל בכל הפניות, שיתקבלו ממעסיקים וממועמדים כאחד. הוא יסייע באיתור משרות פנויות, לרבות לעורכי דין ערביים, ובפתיחת דלתות בחברות גם לתפקידים ש"אינם משפטיים". בנוסף, יסייע המרכז למעסיקים השונים במציאת עורכי דין לתפקידים המוצעים על ידם.

 

המרכז החדש הינו חלק בלתי נפרד ממרכז ההשמה הארצי, אשר פועל מזה כארבע שנים. מרכז ההשמה של הלשכה הוקם במטרה לשפר את השירות שניתן לציבור עורכי הדין בארץ בכל הקשור ליצירת קשרי עבודה מתאימים. שירותי מרכז ההשמה ניתנים לכלל עורכי הדין דורשי העבודה מכל הארץ ללא כל תשלום ולמעסיקים בעלות סמלית בעבור השמה בלבד.

 

מרכז ההשמה מופעל באמצעות מדור השמה, שהוקם באופן מיוחד לצורך כך באתר הלשכה. המדור כולל לוח משרות עדכני, טופס הוספת משרה למשרדי עורכי דין ולמעסיקים אחרים וגיליון קורות חיים למועמד.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון