הודעות דוברות הלשכה

אתר האינטרנט של הלשכה עבר מתיחת פנים רצינית

01.03.2009

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

בחודש האחרון נרשמו 125 אלף כניסות לאתר – גידול של כ-10% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

הלשכה שמחה להודיע, כי בימים אלו הסתיים פרוייקט שדרוג אתר האינטרנט של הלשכה, והאתר בעיצובו החדש זמין לעורכי הדין והציבור הרחב.

 

השדרוג בוצע כחלק מתפישת הלשכה, הרואה באתר האינטרנט ערוץ חשוב לקשר עם עורכי הדין והציבור, וכלי עזר חיוני לעבודת עורכי הדין. בהתאם לתפישה זו, בכוונת הלשכה להמשיך ולשפר את האתר ולהרחיב את מגוון השירותים המוצעים במסגרתו. אתר הלשכה משרת את עורכי הדין בעבודתם השוטפת, את המתמחים בשנת התמחותם ובבחינות ההסמכה, ואת הציבור הרחב בחפשו מידע על המערכת המשפטית.

 

בחודש האחרון (15 בינואר עד 15 לפברואר) נרשמו 125,580 כניסות לאתר על ידי 51,820 משתמשים ייחודיים. נצפו 628,459 דפים באתר במהלך תקופה זו. בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד מדובר בעליה של כ- 10% בכניסות לאתר, 13% עלייה בכמות הדפים הנצפים ובעלייה של כ- 7% בזמן השהייה באתר בממוצע לגולש, נתון המעיד על כך שהאתר הפך לרלוונטי יותר עבור הגולשים המבקרים בו. המדורים הפופולאריים ביותר באתר הם ספר עורכי הדין, מדור מרכז ההשמה של הלשכה ומדור מתמחים.

 

שדרוג האתר כולל ארגון מחדש של מבנה המידע הפנימי ושל מנגנון הניווט, והוא מאפשר גישה נוחה ואינטואיטיבית יותר למידע עבור קהלי היעד העושים באתר שימוש יומיומי. שיפור משמעותי נוסף הוא התאמתו של האתר, באופן מלא, לגלישה באמצעות דפדפן פיירפוקס (בטכנולוגיית "קוד פתוח"). במהלך השדרוג הושם דגש גם על עמידתו של האתר בסטנדרטים מקובלים לבעלי מוגבלויות.

 

את השדרוג ביצעה חברת e-wave, אשר הקימה ומתחזקת את האתר עבור הלשכה בשבע השנים האחרונות.

 

העיצוב החדש הותאם גם לעמודי הבית של מחוזות הלשכה, אשר מנהלים באופן אוטונומי את תכני המחוז. האתר מכיל אינפורמציה רבה בנושאים מגוונים, החל מתכנית "שכר מצווה" (פרו-בונו) שמפעילה הלשכה עבור מעוטי יכולת, תכנית ההשתלמויות של המכון להשתלמות של הלשכה, ימי עיון מקצועיים לצד סדנאות ואירועי תרבות לעורכי דין, מידע מאת ועדות הלשכה בכל תחומי פעילותן, כתבות ומאמרים מקצועיים מאת חברי/ות הלשכה, מידע על המוסד הארצי לגישור ועוד. האתר מהווה פלטפורמה למרכז ההשמה של הלשכה, הפועל ביתר מרץ בימים אלו. מדור ההשמה באתר נמצא עתה אף הוא בתהליך שדרוג על מנת לשפר עוד יותר את השירות לעורכי/ות הדין המחפשים/ות עבודה.

 

לדברי ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, שליווה את התהליך, אתר הלשכה הינו מרכיב אסטרטגי ואפקטיבי בניהול הקשר בין הלשכה על כל מוסדותיה ומחוזותיה לבין חבריה. בשל כך, הלשכה רואה חשיבות רבה בשיפורו התמידי, תוך האזנה לצרכים המתפתחים של קהילת עורכי הדין, מחד, והתאמה לכיווני ההתפתחות ברשת הוירטואלית מאידך.

 

במקביל, החלה הלשכה בתהליך תכנון אתר אינטרנט חדש, שייתן מענה לצרכים העתידיים של קהיליית עורכי הדין, ויציע מגוון רחב יותר של שירותים. אתר האינטרנט החדש צפוי לעלות לאוויר במהלך שנת 2010.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון