הודעות דוברות הלשכה

טקס הסמכה - דצמבר 2008 - דבריו של יו"ר ועד מחוז צפון

12.19.2008

עו"ד ח’אלד חוסני זועבי, יו"ר ועד מחוז הצפון של לשכת עורכי הדין

"רבים מחברנו סבלו בשנים האחרונות מן המצב הכלכלי, דבר אשר פגע וממשיך לפגוע באפשרויות עבודה לצעירים, חדשים ומתחילים, ובולט במיוחד במחוזנו. אנו ניזום בקרוב פעולות שעתידות לסייע לעורכי הדין המתחילים".

חברות וחברים מוסמכים חדשים, בני משפחה  וידידים,

الزميلات والزملاء الجدد , الاهالي والصدقاء ,  مساء الخير – ערב טוב.

 

לשכת עורכי הדין מסמיכה אתכם כמצטרפים חדשים לשרותיה ושמחה לציין מעמד זה בטכס מיוחד המציין מעמד נכבד זה אך גם יש בו התחייבות וקבלת אחריות מצדכם; התחייבות ואחריות הנובעת מהמיוחדות שבמקצוע ומהסמכויות שהמחוקק והחברה מעניקה לכם כעורכי דין.

 

קבלת תואר עורך דין היא זכות אך גם אחריות כבדה אשר טומנת בתוכה חובת הנאמנות שהיא פועל יוצא מהאימון המצופה מהאופי המיוחד של מקצוענו, אימון בין עורך הדין ולקוחו ובינו לבין החברה ובתי המשפט והרשויות השונות ושהינו בסיס ויסוד מעבודת עורך הדין כך שכל פגיעה באימון זה משפיע לא רק על עורך הדין עצמו אל על התדמות של כלל ציבור עורכי הדין הן בעיני הלקוחות והציבור והן בעני הרשויות ובתי המשפט.

 

רבים מחברנו סבלו בשנים האחרונות מן המצב הכלכלי ,דבר אשר פגע וממשיך לפגוע באפשרויות עבודה לצעירים, חדשים ומתחילים, ובולט במיוחד במחוזנו. אנו ניזום בקרוב פעולות שעתידות לסייע במידה מסוימת לעורכי הדין המתחילים, נארגן השתלמות למתחילים, נרכז פרויקט השמה בצפון, בנוסף לפעולות נוספות שנכריז עליהן בהמשך.

 

אני מזמין אתכם ליצור קשר עם ועד המחוז ולהתעדכן (מספר הטלפון 04-6015111). תוכלו לבקש אותי, את המנכ"ל עו"ד פארוק עומרי או את רכז ההשתלמויות, עו"ד טארק סאלח.

 

ועד המחוז מארגן השתלמויות בנושאים מגוונים בשיתוף עם מכון ההשתלמויות של עורכי הדין, אני ממליץ לכם להתעדכן ולהשתתף ככל שתמצאו עניין כאשר דמי השתתפות עבורכם מוזלים.

 

مره اخرى ارحب بكم واهنئكم بهذه المناسبه السعيده , لقد عملتم واجتهدتم ونلتم الطريق

امامكم طويله وصعبه لا تياسو فمثلما كان النجاح با لدراسه سيكون النجاح بالعمل.

حافظو على اخلاقيات المهنه وكونوا معنا شركاء ومشاركين في فعاليات النقابه للاهل والاقرباء والاصدقاء .  الف مبروك .

 

חברות וחברים,

 

אני מאחל לכם הצלחה בחיי העשייה כפי שהצלחתם בלימודים. אני מזמין אתכם ליטול חלק בפעילויות הלשכה ולהיות שותפים לנו ולראות במשכן ועד המחוז בית לכם. לכם ולהורים לבני המשפחה ולחברים בהצלחה ומזל טוב.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון