הודעות דוברות הלשכה

ראש הלשכה לועדת עו"ד ותיקים: הלשכה שלכם לפני שהיא של אחרים

11.22.2008

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

ראש לשכת עורכי הדין במסיבת ההשקה של ועדת עורכי הדין הותיקים שנערכה בשבוע שעבר: "בהקמתה של הועדה אנו מבקשים לשמר את מעורבותכם, הותיקים-הצעירים ברוחם, בלשכת עורכי הדין, שהיא קודם כל הלשכה שלכם לפני שהיא של אחרים".

הדברים נאמרו במסיבת ההשקה לוועדת עורכי דין וותיקים של לשכת עורכי הדין בראשות עו"ד אוריאל גניהר, שנערכה בשבוע שעבר בהשתתפות מאות עורכי דין ותיקים.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, ציין, כי "בקדנציה הזו בלשכת עורכי הדין, ולמיטב ידיעתי לראשונה מאז הקמתה של הלשכה, איננו עוסקים רק בצעירים, יש לנו גם עניין מיוחד לשאת על כפיים את עורכי הדין הוותיקים. הוועדה לעורכי דין ותיקים נוסדה לראשונה בלשכה לפני כשנה. המטרה בעת הקמתה הייתה ליצור מסגרת מקצועית, חברתית ותרבותית, לחברי הלשכה הוותיקים, כדי לקדם נושאים חשובים ולטפל בעניינים רלוונטיים. בהקמתה של הוועדה אנו מבקשים לשמר את מעורבותכם, הוותיקים-הצעירים ברוחם, בלשכת עורכי הדין, שהיא קודם כל הלשכה שלכם לפני שהיא של אחרים".

 

לדברי יו"ר ועדת עורכי הדין הותיקים, עו"ד אוריאל גניהר, "המדינה חוגגת 60 שנה, והמקצוע חוגג 60 שנות משפט. נכון שהשופטים יצרו חקיקה שיפוטית נפלאה, אך חשוב להדגיש כי מאחורי כל תקדים חשוב, עמד איזה עורך דין שהגיש את התביעה או הבקשה, אף על פי שלא היו לו סיכויים, ואף שהיה צפוי לנזיפה או תשלום פיצויים בשל כך. החקיקה התחילה מאיתנו, תמיד היה ויש לנו חלק גדול בהישגים של מערכת המשפט הישראלית".

 

במהלך האירוע התקיים מופעו של יורם טהרלב "איזו מדינה! 60 שנה שרים וצוחקים", ובהמשך נהנו המשתתפים ממסיבת ריקודים נוסטלגית של ריקודי שנות ה- 60.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון