הודעות דוברות הלשכה

עו"ד יצחק לקס מחליף את עו"ד עדלי חומסקי כיו"ר דירקטוריון קרן הפנסיה של לשכת עורכי הדין

08.07.2008

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

עו"ד יצחק לקס מונה על ידי דירקטוריון קרן הפנסיה של לשכת עורכי הדין לתפקיד יו"ר הדירקטוריון. עו"ד לקס מחליף בתפקידו את עו"ד עדלי חומסקי, שכהן בתפקיד מזה כשלוש שנים ופרש לאחרונה מתפקיד זה.

עם פרישתו ציין עו"ד חומסקי את התוצאות החיוביות של הקרן מבחינת פעילותה הכספית השוטפת במהלך תקופת כהונתו כיו"ר: חלה עליה בתשואת הקרן, נכסיה גדלו, עלויות הניהול של הקרן קטנו וכך גם קטן שיעור הוצאות הקרן ביחס למאזנה. עו"ד חומסקי, שותף בכיר במשרד אפשטיין, חומסקי, אסנת ושות', בקש לסיים תפקידו עוד לפני כשנה, בשל עיסוקיו האחרים, אך נעתר לפניית ראש הלשכה להישאר פרק זמן נוסף בתפקידו ועד שימצא לו מחליף ראוי.

 

יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון והיו"ר הנכנס, עו"ד יצחק לקס, ברכו את עו"ד חומסקי והודו לו על תרומתו הרבה. עו"ד לקס ציין כי הוא רואה זכות ואחריות לכהן כיו"ר דירקטוריון קרן הפנסיה של הלשכה, ורואה אל מול עיניו את החובה להמשיך ולדאוג לזכויות העמיתים, ולקרן.  

 

עו"ד יצחק לקס (43) הינו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במינהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בר-אילן ובעל ניסיון ניהולי רב שנים, בתחומים רבים ומגוונים, הן בעולם המשפטי- עסקי והן בעולם הציבורי והאקדמי. כן מכהן עו"ד לקס בתפקידים בכירים ביותר במספר גופים ציבוריים, בתחומים מגוונים.

 

בעבר כיהן עו"ד לקס כמנהל מחלקת תביעות–חבויות ב"מנורה חברה לביטוח בע"מ", וכמנכ"ל  "מכללת שערי- משפט" בהוד השרון. כיום עו"ד לקס שותף במחלקה העסקית במשרד עו"ד שלמה נס.

 

עו"ד לקס הינו חבר ועדת הביקורת של מכבי שרותי בריאות ויו"ר ועדת הביקורת של "דורות ההמשך", שע"י "מכון יד ושם" בירושלים. בנוסף, מכהן עו"ד לקס כיו"ר הנהלת "קרן מכבי שרותי בריאות", כיו"ר מכבידנט - רשת מרפאות השיניים מבית מכבי, וכדח"צ וכיו"ר ועדת הביקורת בחברות הציבוריות "ליברטי פרופרטיס" ו"יולי שוקי הון". לאחרונה, הצטרף עו"ד לקס ל"מרכז שלם" בירושלים, מתוך רצון לקדם את ההשכלה הגבוהה בישראל ולהפוך את מרכז שלם לגוף אקדמי בו ילמדו בין היתר כלכלה, מזרחנות, פילוסופיה, פוליטיקה ודת.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון