הודעות דוברות הלשכה

אות הפיתוח החברתי לשנת 2008 לתכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין ולמתנדבים בולטים

08.07.2008

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

בכנס חגיגי שהתקיים בירושלים בסימן "אחריות חברתית לחברה הוגנת" חילקה המועצה הארצית לפיתוח חברתי אותות הוקרה לתכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין לסיוע וייצוג משפטי למעוטי אמצעים בהתנדבות (פרו בונו), ולעורכי דין ומשרדים מתנדבים בולטים מהמחוזות.

השנה, לרגל שנת ה- 60 למדינה התקיים הכנס הארצי של המועצה הארצית לפיתוח חברתי בראשותו של פרופ' שמעון שטרית, בשיתוף עיריית ירושלים ומתוך מטרה לחזק את הקשר, העשייה ופיתוח  פרויקטים  משותפים למגזר העסקי ולמגזר החברתי ברחבי הארץ, ולעידוד עסקים וארגונים חברתיים להצטרף לעשייה.

 

המועצה הארצית לפיתוח חברתי הוקמה בשנת 1992 על ידי פרופ' שטרית, אז שר הכלכלה בממשלתו של יצחק רבין ז"ל, והיא פועלת מזה כ- 16 שנה לקידום המפעל לפיתוח חברתי. לדברי פרופ' שטרית "חובתנו לקיים חברה הוגנת ועלינו לעודד אחריות של המגזר העסקי". 

 

אות הפיתוח החברתי ע"ש עו"ד ישראל שטרית ז"ל ניתן לתכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בראשות עוה"ד יוסי תוסיה-כהן ושחר ולנר, על תרומה חברתית של עורכי דין לשנת 2008, שנת ה-60 לישראל. האות ניתן על עידוד ההתנדבות בקרב עורכי הדין, על סיוע בייעוץ משפטי למי שאינו משגת, על הרחבת הנגישות למערכת המשפט וארגון מתן שירותים משפטיים בהתנדבות ע"י עורכי דין.

 

בכנס השתתף שר המשפטים, פרופ' דניאל פרידמן, אשר נשא דברים וברך את הזוכים. בחוברת הכנס מציין השר בברכתו "אני מברך במיוחד את תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין, את עורכי הדין שבלטו בתכנית על מחוזותיה השונים ואת המשרדים שבלטו בפעילותם למען הקהילה".

 

אותות הוקרה חולקו למשרד עו"ד יגאל ארנון ושות', על התנדבות לייעוץ משפטי במרכזי זכויות ע"י עורכות ועורכי הדין מהמשרדים  בירושלים ובת"א, למשרד עו"ד אפרים אברמזון ושות', המעניק ייעוץ משפטי בהתנדבות במרכזי הזכויות במחוז ירושלים ולמשרד עו"ד פרופ' יובל לוי, המעניק ייעוץ משפטי בהתנדבות במרכזי הזכויות במחוז ת"א. עו"ד אלי מימון ממשרד יגאל ארנון ושות', עו"ד תמר הקר ממשרד אברמזון ושות' ועו"ד יגאל קוה ממשרד פרופ' יובל לוי קיבלו את האות בשם משרדם.

 

כמו כן, חולקו כאמור אותות הוקרה על התנדבות לסיוע וייצוג משפטי למתנדבים בולטים מחמשת מחוזות הלשכה.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון