הודעות דוברות הלשכה

עורכת דין ברוריה לקנר מונתה כנציבת תלונות הציבור של לשכת עורכי הדין

02.04.2008

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

עו"ד ברוריה לקנר מונתה ע"י הועד המרכזי של לשכת עורכי הדין כנציבת תלונות הציבור של לשכת עורכי הדין. עו"ד לקנר תחליף את עו"ד תמי רווה, אשר שימשה בתפקיד, בקדנציה הקודמת.

מתוקף תפקידה כנציבת תלונות הציבור תברר עו"ד לקנר תלונות שיתקבלו מקרב הציבור הרחב, לרבות עורכי הדין, על מוסדות הלשכה וגופיה השונים, ובכללם, תלונות על תפקודם של המועצה הארצית, הועד המרכזי וועדי המחוזות השונים.

 

במסגרת תפקידה תפקח עו"ד לקנר גם על תפקודן של ועדת האתיקה הארצית וועדות האתיקה המחוזיות, וכן על התנהלותם של בתי הדין המשמעתיים.

 

עו"ד לקנר, אשר תמלא תפקידה זה בהתנדבות, תגיש אחת לחצי שנה דו"ח על פעילותה כנציבה. דו"ח זה יפורסם במסגרת דו"ח מנכ"ל הלשכה, והעתקו יימסר לראש לשכת עורכי הדין, יו"ר בתי הדין המשמעתיים, יו"ר ועדת האתיקה הארצית ויו"ר ועדות האתיקה במחוזות.

 

עו"ד ברוריה לקנר, הינה שותפה במשרד בן-שחר, לקנר ושות', המתמחה במשפט אזרחי-מסחרי ונדל"ן, ולה התמחות מיוחדת בליטיגציה מסחרית. עו"ד לקנר משמשת גם כחברת הועדה המפקחת על בתי הדין המנהליים, ובעבר כיהנה כיו"ר הועדה ליחסי שופטים - עורכי דין בלשכה. כמו כן, כיהנה עו"ד לקנר כדירקטורית בחברת החשמל ובחברות ציבוריות נוספות, לרבות בחברות לידר השקעות, פ.מ.א ו-BVR, וכיום משמשת עו"ד לקנר כדירקטורית מטעם הציבור, בחברת טאו אחזקות בע"מ.

 

הציבור הרחב מוזמן להפנות לנציבת תלונות הציבור של לשכת עורכי הדין - תלונות על מוסדות הלשכה השונים, לכתובת הדואר האלקטרוני: ravit@israelbar.org.il.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון