הודעות דוברות הלשכה

לשכת עורכי הדין החליטה: נושא הצרכנות יטופל על ידי פורום הצרכנות הארצי בלבד

21.11.2007

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

הועד המרכזי של לשכת עורכי הדין החליט אתמול, 20.11.07, ברוב דעות, כי טיפול הלשכה בנושא הצרכנות ייעשה אך ורק על ידי הועד המרכזי, פורום הצרכנות הארצי , והמנגנון הארצי.

על פי החלטת הועד, כל פעילות יזומה בתחום הצרכנות מטעם מחוזות הלשכה, או גופים מוסדיים אחרים בלשכה, או כל גורם שאינו פורום הצרכנות והוועד המרכזי, חייבת להיעשות באמצעותם ובאישורם.

 

פורום הצרכנות הארצי בראשות עו"ד איתן ארז ישקול, במסגרת פעילותו, לאפשר פעילות צרכנית מחוזית באמצעות הפורום, מקום בו הנסיבות תחייבנה זאת, לפי שיקול דעתו.

 

לפורום הצרכנות יצורפו שני חברי ועד מחוז תל אביב נוספים, ויו"ר ועד מחוז ת"א, בכפוף להסכמתו, יכהן כמ"מ יו"ר פורום הצרכנות הארצית.

 

הועד המרכזי אוסר כל פעילות של גוף או מוסד מגופי הלשכה הסותרת החלטה זו.

 

לדברי ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, ציבור עורכי הדין בכללותו, המונה כיום כ- 40 אלף איש, מהווה כוח קניה משמעותי. מטרת פורום הצרכנות הארצי היא להשיב תוך זמן קצר את דמי החבר לחברי הלשכה באמצעות השגת הנחות משמעותיות למוצרי צריכה. לאור זאת, יש הכרח לפעול באופן מרוכז ולנצל את הכוח הצרכני של ציבור עורכי הדין בכללותו במסגרת פורום הצרכנות הארצי. ראש הלשכה הוסיף, כי סיכם אף עם ראש לשכת רואי החשבון על צירופם של כ- 12,500 רואי חשבון לכוח הצרכני המשותף, מה שנעשה אף עם לשכת שמאי המקרקעין בישראל.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון