הודעות דוברות הלשכה

עוה"ד ארנה לין ויוסי מנדלסון נבחרו כיושבי ראש המכון להשתלמות עורכי דין של הלשכה

12.10.2007

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

ד"ר יורם דנציגר, יו"ר המכון הפורש: "מכון ההשתלמות של הלשכה הפך למכון הגדול והמשמעותי ביותר להשתלמות עורכי דין". ראש הלשכה: מחירי ההשתלמויות הוזלו ללא תקדים ב-33% כדי לאפשר נגישות לכל עורכי הדין".

עורכי הדין ארנה לין ויוסי מנדלסון נבחרו לכהן כיו"ר המכון להשתלמות עורכי דין של הלשכה בישיבת דירקטוריון חגיגית. בישיבה השתתפו ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, ראש הלשכה לשעבר, ד"ר שלמה כהן, עו"ד ד"ר יורם דנציגר ועו"ד פרופ' אהרן נמדר שכיהנו כיושבי ראש משותפים של המכון מראשיתו בשנת 2004, עו"ד ד"ר ליפא מאיר, עו"ד דבורה חן, עו"ד ארנה לין, עו"ד יוסי מנדלסון, עו"ד יהודית קורן, עו"ד אבנר כהן, מנכ"ל המכון -  עו"ד מירי חדד (ספיר) ומנכ"ל הלשכה - עו"ד לינדה שפיר.

 

בפתח הישיבה ציין ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, כי המכון להשתלמות עורכי דין של הלשכה, שהפך לאחד המפעלים המוצלחים ביותר שלה, יהיה אמון על השבחת רמתם של עורכי הדין. "בכוונתי להפוך את המכון למכון "עם עורכי הדין", שיאפשר נגישות לכל עורכי הדין המבקשים להשתלם, ולשם כך אף פעלנו כבר במחזור ההשתלמויות הנוכחי להוזלת מחירי ההשתלמויות ללא תקדים בשיעור רוחבי של  33% ". לדבריו, לו היה הדבר תלוי בו, החובה לדאוג להשתלמות מקצועית בלתי פוסקת ולפיקוח עליה היתה מתווספת למטרות החובה של הארגון. ראש הלשכה הוסיף ועמד על כוונתו לקרב את המכון לפעילות בערי השדה ובפריפריות. "מכון קרוב לבית יהיה רלוונטי ומשמעותי יותר בחיים המקצועיים של כולנו". ראש הלשכה הודה ליו"ר המכון הפורשים ולד"ר שלמה כהן, ראש הלשכה היוצא, שיזם את הקמת המכון.

 

ד"ר יורם דנציגר, יו"ר המכון הפורש, שמונה לאחרונה כשופט בית המשפט העליון, הודה לראש הלשכה לשעבר, ד"ר שלמה כהן, על ההזדמנות לעמוד בראשות המכון ולעו"ד אהרן נמדר, שכהן לצדו כיו"ר. "הצלחתו הגדולה של המכון, שכבר משנת פעילותו הראשונה השתלמות בו אלפי עורכי דין, הפתיעה את כולם, אמר. תוך זמן קצר הצליח המכון לעמוד על רגליו והפך למכון הגדול והמשמעותי ביותר להשתלמות עו"ד. היו לי שנים נפלאות. עשינו דבר טוב ונכון לכל ציבור עורכי הדין. ככל שחברינו ילמדו יותר, כולנו נצא מורווחים יותר".

 

פרופ' אהרן נמדר, יו"ר המכון הפורש, ציין כי הוא מסיים 8 שנות פעילות בלשכה, שבמהלכן היה שותף לשני המפעלים החשובים והבולטים של הלשכה, הכנס השנתי והמכון להשתלמות. לדבריו, יש להנהיג השתלמות חובה לעורכי הדין ולפעול לשיפור רמת המקצוע.

 

ראש הלשכה לשעבר, ד"ר שלמה כהן, החמיא ליושבי הראש המכון הפורשים "בשביל ליישם את המהלך היה צריך שני חברים שהם בעלי מעמד אקדמי ומקצועי וגם בולדוזרים. לדבריו, מטרת המכון היתה לנצח בתחרות על האיכות, וכך קרה דה-פקטו. ד"ר כהן ציין, שיש להנהיג השתלמות חובה לעורכי דין כפי שנהוג באנגליה ובארה"ב. "כל עורכי הדין צריכים לעבור השתלמויות. גם עורכי דין בכירים".

 

עו"ד ארנה לין ברכה את יו"ר המכון הפורשים "המכון קם בזכות שמכם הטוב, מעמדכם ועשייתכם הרצינית והאיכותית והפך למכון מכובד ובולט". עו"ד דבורה חן ברכה על הקמת המכון, והודתה למייסדי המכון "הצלחתם לייצר חזון שסחף את כולם".

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון