הודעות דוברות הלשכה

לשכת עורכי הדין תקיים בשבוע הבא כנס לציבור הרחב בנושא: "קריסת חפציבה וההשלכות על רוכשי הדירות"

30.08.2007

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

בכנס מתוכנן לשאת דברים שר התעשיה, המסחר והתעסוקה, הרב אלי ישי.

אלפי רוכשי דירות מצאו עצמם ללא קורת גג בעקבות קריסת חברת חפציבה. רבים מרוכשים אלה היו, ככל הנראה, לא מיוצגים על ידי עורכי דין משלהם בעת רכישת הדירות, ולפיכך נפגעו זכויותיהם.

 

לאור המצב, תקיים לשכת עורכי הדין כנס לציבור הרחב בנושא "קריסת חפציבה וההשלכות על רוכשי הדירות מקבלנים". מטרת הכנס להעמיד כלי ידע ראשוניים בפני רוכשי דירות פוטנציאליים מקבלנים, ולנסות לתת הכוונה מקצועית לאותם אלה שרכשו דירות בעבר, במיוחד רוכשי הדירות מחברת חפציבה.

 

הכנס יתקיים ביום חמישי, 6.9.07, בין השעות 17:00 – 20:00 בבית הפרקליט ברח' דניאל פריש 10, תל אביב.

 

בפתח הכנס ישאו דברים ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, ושר התעשיה, המסחר והתעסוקה, הרב אלי ישי. בהמשך תרצה עו"ד יעל פנקס, חברת ועדת קנין, מקרקעין וחוזים של הלשכה, על הסיכונים הכרוכים ברכישת דירה מקבלן. עו"ד יצחק פרידמן, חבר ועדת קנין, מקרקעין וחוזים של הלשכה, ירצה על הבדיקות והאמצעים להגנה על זכויות רוכשי דירות במסגרת הסכמי מכר במקרים של חדלות פרעון של הקבלן. כמו כן, תשמע הרצאה בנושא הפעולות המשפטיות שעל רוכשי דירות לבצע בעת חדלות פרעון של הקבלן. עו"ד איל גלובוס, מנהל הסיוע המשפטי מטעם המדינה ועו"ד שחר ולנר, יו"ר (משותף) תכנית "שכר מצווה" של הלשכה, יציגו את הדרכים לקבלת סיוע משפטי לאלה הזכאים לכך. את הכנס ינחה עו"ד אילן שרקון, יו"ר ועדת קנין, מקרקעין וחוזים של הלשכה.
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון