הודעות דוברות הלשכה

לשכות עורכי הדין של ישראל ושל ורונה חתמו על הסכם לחילופי עורכי דין צעירים – בכנס השנתי באילת

04.06.2007

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

עורכי הדין של ישראל וורונה שבאיטליה יזמו תכנית לחילופי עורכי דין צעירים, במטרה לפתח קשרים מקצועיים בין עורכי דין משתי הלשכות וכן לקדם קשרים בינאישיים ותרבותיים בין ורונה לבין ישראל.

במהלך הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין, שנערך באילת בשבוע שעבר, חתמו עו"ד דורון ברזילי, יו"ר ועדת עורכי הדין הצעירים של הלשכה הישראלית ואלדו בולגרלי, נשיא לשכת עורכי הדין של ורונה, על הסכם לחילופי עורכי דין צעירים.

 

על פי ההסכם, עורכי דין צעירים מישראל ישובצו כמתמחים במשרדי עורכי דין בורונה לתקופה של שלושה חודשים, ועורכי דין צעירים מורונה ישובצו כמתמחים במשרדי עורכי דין ישראלים למשך אותה תקופה.

 

תכנית חילופי עורכי הדין מהווה הזדמנות ייחודית עבור משרדי עורכי הדין, שיארחו את המתמחים, וגם עבור עורכי הדין המתארחים - להתוודע למערכת המשפט הישראלית והאיטלקית, ולרכוש לא רק ניסיון יקר ערך בטיפול בתיקים מסחריים בינלאומיים אלא גם לחלוק ידע מקצועי, תרבותי ואנושי.

 

המועמדים יבחרו על ידי שתי הלשכות על סמך הישגים, ניסיון בתחומים רלוונטיים להתמחות וידע בשפות. המתמחים הישראלים ידרשו לשלוט בשפה האנגלית או האיטלקית, והמתמחים האיטלקים ידרשו לשליטה בשפה האנגלית או העברית. כמו כן, יבחנו כישוריהם האנושיים של המועמדים ביכולת ליצור קשרים בינאישיים ורב תרבותיים.

 

בזמן שהותם בחו"ל ישתתפו עורכי הדין בסמינר מיוחד, שיערכו שתי הלשכות, שיעסוק באינטרסים המשותפים של קהילת המשפט בישראל ובאיטליה.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון