הודעות דוברות הלשכה

משלחת ראשי לשכת עורכי הדין של פילדלפיה תגיע מחר לביקור בישראל המשלחת תיפגש עם נשיאת בית המשפט העליון ועם יו"ר ועדת החוקה של הכנסת

28.02.2007

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

לשכת עורכי הדין תארח משלחת ראשי לשכת עורכי הדין של פילדלפיה, שתגיע לארץ בין התאריכים 1 עד 10 במרץ 2007. מטרת ביקור המשלחת בישראל הנה להדק את הקשרים בין הקהילה המשפטית הישראלית לבין הקהילה המשפטית של ארה"ב בכלל, ובין הקהילה המשפטית של ישראל לבין הקהילה המשפטית של פילדלפיה בפרט.

לשכת עורכי הדין של פילדלפיה, שנוסדה בשנת 1802, הנה לשכת עורכי הדין העירונית הוותיקה ביותר בארה"ב, וחברים בה כ- 13,000 עורכי דין.

 

בראש משלחת לשכת עורכי הדין של פילדלפיה תעמוד ראש הלשכה המכהנת, עו"ד ג'יין לזלי דלטון,  שותפה בכירה במשרד Duane Morris LLP, שהנו אחד מ-100 משרדי עורכי הדין הגדולים בעולם. אל עו"ד דלטון יתלוו ראש לשכת פילדלפיה היוצא, עו"ד אלאן פלדמן, שותף מייסד במשרד המתמחה בתחום הליטיגציה האזרחית; ראש לשכת פילדלפיה הנבחר, עו"ד מישל פראט, שותף בכיר במשרד Pepper Hamilton LLP, המונה כ-450 עורכי דין; סגן ראש הלשכה, עו"ד סייד ג'י. לדוב, שותפה במשרד Abrahams, Loewenstein & Bushman, P.C., אחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים ביותר בארה"ב; שופט בית משפט שלום בדימוס בפילדלפיה, אברהם ג'י. גפני; ומנכ"ל הלשכה, קנת' שיר. 

 

במהלך הביקור יתקיימו מספר ארועים: ביום חמישי, 1.3.07, בשעה 20:00 תקיים הלשכה קבלת פנים למשלחת בבית הפרקליט בתל אביב. בארוע ישאו דברים מ"מ ראש הלשכה, עו"ד רון גזית, ראש הלשכה בפילדלפיה, עו"ד ג'ין לזלי דלטון, וכן סגן שגריר ארה"ב, ג'ין קראץ.

 

ביום שני, 5.3.07, תבקר המשלחת בחיפה בבית הדין השרעי ותפגוש את נשיא בית הדין השרעי לערעורים. כמו כן, תבקר המשלחת בבית המשפט לענייני משפחה ותיפגש עם השופטת צילה קינן. בהמשך יקיים ועד מחוז חיפה של הלשכה קבלת פנים חגיגית למשלחת בהשתתפות יו"ר ועד המחוז, עו"ד רחל בן ארי ויו"ר ועד מחוז הצפון של הלשכה, עו"ד חאלד חוסני זועבי .

 

ביום שלישי, 6.3.07, יתקיים סיור של המשלחת ונציגי הלשכה בבית המשפט העליון ויפגשו עם נשיאת בית המשפט העליון, השופטת דורית ביניש. בהמשך יפגשו נציגי המשלחת עם יו"ר ועד מחוז ירושלים של הלשכה, עו"ד יוסי תוסיה-כהן, ונציגים נוספים.

 

ביום רביעי, 7.3.07, יתקיים סיור של המשלחת ונציגי הלשכה בכנסת ומפגש עם יו"ר ועדת החוקה של הכנסת, חה"כ פרופ' מנחם בן ששון.

 

ביום חמישי, 8.3.07, יתקיים יום עיון בלשכה בנושא "היי-טק-שיתוף פעולה בין עו"ד ישראלים ואמריקאיים" בהשתתפות חברי המשלחת, ובערב תקיים הלשכה ארוחה חגיגית לכבוד המשלחת בהשתתפות ראש הלשכה הישראלית, ד"ר שלמה כהן, ונציגים נוספים.

 

הביקור הוא הזדמנות מיוחדת עבור עורכי דין ישראלים להיפגש עם שותפים מהמשרדים המובילים בארה"ב, ולדון עם קולגות מארה"ב בנושאים מקצועיים.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון