הודעות דוברות הלשכה

הפדאור מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין - מתחדש שוב

13.11.2006

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

ניוזלטר עדכני לכל המעוניין והמאגרים המלאים של דיני עבודה ללקוחות הפדאור ללא תשלום.

 

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין משיקה בימים אלה שירותים חדשים לציבור עורכי הדין והמשפטנים בכלל וללקוחותיה בפרט.

 

בשבועות האחרונים מופץ באמצעות הדוא"ל הניוזלטר העדכני "פדאור מייל" ובו עדכוני פסיקה וחקיקה במגוון נושאים. העדכונים כוללים תקצירים של פסקי הדין ומאפשרים גם עיון בפסק הדין המלא.

 

לאחר הפצה ניסיונית במשך מספר שבועות, הסתבר שמספר הדורשים לקבלת השירות הוא רב והחלו בהפצה המונית שלו. בשלב הראשון הוחלט לשלוח את העדכונים מידי יום ה', אך עקב התגובות הנלהבות, נבחנת בהוצאה לאור האפשרות לשיגור עדכון יומי ואף האפשרות למשלוח העדכונים על פי תחומי העדפה. בשלב זה, ניתן השירות ללא כל תמורה כספית ולכל מעוניין.

 

במקביל ל"פדאור מייל" שולבו בימים אלה ב"הפדאור החדש" המאגרים המלאים של פדעאור (המאגרים המשפטיים של דיני עבודה). הפדעאור הוא התוכנה הראשונה בארץ לאחזור מידע משפטי בתחום דיני העבודה והוא מכיל מעל 40,000 פסקי דין (כולל פסקי הדין שפורסמו החל מפד"ע א' וכולל הרציו), מאמרים, הסכמים קיבוציים ומידע משפטי נוסף בתחום דיני העבודה. מאגרי הפדעאור משולבים בפדאור החדש למנויים הפעילים של הפדאור החדש ללא תשלום נוסף.

 

מנכ"ל ההוצאה לאור, עו"ד אדם מירון: "הופתענו מכמות התגובות האוהדות של קהל עורכי הדין והמשפטנים, שציינו לטובה את האופן שבו ערוך פדאור מייל. רוב הפונים התרשמו מהחלוקה הנוחה לנושאים ומאיכות התקצירים. מאגרי ה"פדעאור" הם נדבך נוסף בתפיסה הכללית שלנו: הוספת מאגרים + הורדת המחירים".

 

להצטרפות לשירות פדאור מייל : www.lawpubshop.co.il.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון