הודעות דוברות הלשכה

הצלחה חסרת תקדים לערכת "המתמחה" מטעם ההוצאה לאור של הלשכה

09.11.2006

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

תוצאות הבחינה מראות באופן חד משמעי כי שיעור המעבר בקרב המתמחים שבחרו ללמוד עם ערכת "המתמחה" מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, גבוה באופן משמעותי מאחוז המעבר הכללי.

טלטלה בשוק ההכנה לבחינות הלשכה - הצלחה חסרת תקדים לערכת "המתמחה" מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין בבחינה במועד אוקטובר.

 

עם פרסום תוצאות בחינת אוקטובר, מסתמנת ערכת ההכנה לבחינות הלשכה מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין כהצלחה חסרת תקדים. תוצאות הבחינה מראות באופן חד משמעי כי שיעור המעבר בקרב המתמחים שבחרו ללמוד עם ערכת "המתמחה" מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, גבוה באופן משמעותי מאחוז המעבר הכללי, כמשתקף בתרשים שלהלן:

 

 

 

לדברי מנכ"ל ההוצאה לאור, עו"ד אדם מירון, שיטת "המתמחה" מקצרת באופן משמעותי את תקופת ההכנה לבחינה ומאפשרת הטמעה טובה יותר של חומר הלימוד. "זו הסיבה שהישגי המתמחים שלמדו באמצעות ערכה זו במועד האחרון גבוהים כל כך".

 

לטענת עו"ד מירון, ההוצאה לאור הצליחה לבצע חדירה משמעותית לשוק ההכנה לבחינות הלשכה, המגלגל בין 9 ל- 14 מיליון ₪ בשנה, והיא עשויה להפוך לערכה המובילה בשוק.

 

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין נכנסה לשוק ההכנה בשל "חגיגת המחירים" שאפיינה את השוק המונופוליסטי במטרה להוריד את רמת המחירים הבלתי סבירה. בעקבות כניסת "המתמחה" נאלצו החברות המתחרות להוריד מחירים וכיום מחיר הערכות הוזל באופן משמעותי.

 

ערכת "המתמחה" כוללת שתים עשרה חוברות לימוד וכן מגוון אמצעי לימוד חדשניים באמצעות האינטרנט (תוכנת פדאור, הרצאות on-line, מנוי לאתר "גלימה" ותכנית לימוד מקוונת). במקביל, עורכת ההוצאה לאור קורס הכנה הכולל תכנית לימוד ממוקדת, השמה דגש על תרגול והכנה מעשית. הקורס נערך במהלך תקופת הלימוד לבחינה ומועבר על-ידי מיטב המרצים בתחומים השונים.

 

קישורים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון