ראש הלשכה

הוקם מטה כלכלי מייעץ לטיפול במשבר נגיף הקורונה

29.03.2020

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה

הצוות הכולל עורכות ועורכי דין בכירים ילווה את טיפול הלשכה בסוגיות הכלכליות המשפיעות על ציבור עורכי הדין כיום ובתום המשבר.

בימים האחרונים הקמתי מטה כלכלי מייעץ לראש הלשכה, אשר תפקידו לרכז אל מול הפורומים המקצועיים השונים בלשכה ואל מול ציבור עורכי הדין את כל הסוגיות הכלכליות הבוערות המשפיעות על ציבור עורכי הדין, סוגיות אשר חלקן דורשות טיפול מידי וחלקן דורשות טיפול בשלב מאוחר יותר.

 

לשכת עורכי הדין היא בראש ובראשונה גילדה מקצועית וככזו, היא תאבק לשמור על זכויות עורכי הדין בימים קשים אלה.

 

חברי הצוות אשר יעבדו לצידי – עורכי הדין רומי קנבל, ליאור שפירא, ענת קאופמן, יוסי ויצמן, מטאנס שאער, ציון אמיר, איציק גורדון, אשר אקסלרד ואבי ללום.

 

בשעות האחרונות קיימנו ישיבה דחופה במסגרתה סקרתי בפני הצוות את פעולות הלשכה מול ראש הממשלה, שרי האוצר והמשפטים ושאר הגורמים הבכירים במשק והדרך בה הצפנו את הבעיות הכלכליות הקשות, אשר נגרמו בעקבות מצב החירום אליו נקלענו כלל אזרחי ישראל ועורכי הדין בפרט.

 

כמו כן, במהלך הדיון המיוחד הוחלט על התגייסות חסרת תקדים לטובת משימת העל שניצבת בפנינו היום שהיא – דאגה לכל עורכות ועורכי הדין בכל המגזרים ובכל תחומי העיסוק, שכירים ועצמאים כאחד.

 

אני מתחייב, שיחד עם חברי המטה הכלכלי, נגייס את כל מאמצינו לטובת ציבור עורכי הדין בכל האמצעים העומדים לרשותנו. לא נשקוט ולא ננוח עד שלא נבטיח כי ציבור עורכי ועורכות הדין יזכה ליחס שוויוני בהשוואה ליתר האוכלוסייה, לרבות הכללה של הציבור לו אני מחויב בראש ובראשונה, בקבלת הסיוע המרבי מצד ממשלת ישראל.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון