בחירות למוסדות הלשכה 2019

נבחרי מוסדות לשכת עורכי הדין – 2019

24.06.2019

ועדת הבחירות

ראש הלשכה, ראשי המחוזות וחברי/ות המועצה והוועדים המחוזיים.

נבחרי מוסדות לשכת עורכי הדין – 2019

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי

 

הרכב המועצה הארצית:

  1. לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי - עו"ד שפירא ליאור
  2. לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי - עו"ד סער אורית
  3. לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי - עו"ד אברהמוביץ רועי
  4. לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי - עו"ד סרוג'י שאדי
  5. לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי - עו"ד קאופמן ענת
  6. לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי - עו"ד ביטון רועי 
  7. לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי - עו"ד ללום אברהם (אבי)
  8. דרך חדשה בראשות עו"ד ציון אמיר - עו"ד אמיר ציון
  9. דרך חדשה בראשות עו"ד ציון אמיר - עו"ד בומבך אילן
  10. דרך חדשה בראשות עו"ד ציון אמיר - עו"ד ברזילי דורון
  11. דרך חדשה בראשות עו"ד ציון אמיר - עו"ד לקנר ברוריה
  12. דרך חדשה בראשות עו"ד ציון אמיר - עו"ד קינן אורי
  13. דרך חדשה בראשות עו"ד ציון אמיר - עו"ד עיני פלדמן נעמי
  14. אמונה במשפט - עו"ד ויצמן יוסף
  15. אמונה במשפט - עו"ד נטוביץ יצחק
  16. אמונה במשפט - עו"ד ראש (רביבו) לירז
  17. עורכי דין בשירות הציבור - עו"ד גורדון יצחק (יצי)
  18. עורכי דין בשירות הציבור - עו"ד קורין אורית
  19. לתכלית ראויה - עו"ד שמילוביץ-גרינגרד גליה
  20. לתכלית ראויה - עו"ד גולן ערן
  21. יוזמה ללשכה וולנטרית! - עו"ד בן ארי ערן
  22. יוזמה ללשכה וולנטרית! - עו"ד לאור נועם
  23. הדרך המשותפת- الدرب المشتركه - עו"ד שאער מטאנס
  24. הדרך המשותפת- الدرب المشتركه - עו"ד חלאילה ואאל
  25. איכות המקצוע וזכויות האדם - עו"ד עואודה נידאל
  26. איכות המקצוע וזכויות האדם - עו"ד נחאס אמיל
  27. כראמה- كرامة - עו"ד דאוד פהים
  28. בצדק בראשות משה טייב ושחר אורגד - עו"ד טייב משה

הרכב המחוזות

 

יו"ר מחוז תל אביב, עו"ד עמית בכר

 

ועד מחוז תל אביב

  1. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד ויסמן נדב
  2. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד בכר תומר
  3. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד שניידר אמיר
  4. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד חזן רחלי
  5. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד יגודה לירן
  6. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד אדיב בת שבע
  7. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד סופר דוד
  8. דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר - עו"ד בלאיש-סולטניק בתאל וולנטיין
  9. לתכלית ראויה - עו"ד אלוני רותם
  10. לתכלית ראויה - עו"ד קולר סלעית
  11. לשכה חזקה בראשות עו"ד דוד פורר - עו"ד דוד פורר
  12. לשכה חזקה בראשות עו"ד דוד פורר - עו"ד גיא-דרורי רוית
  13. לשכה חזקה בראשות עו"ד דוד פורר - עו"ד נגריס רואי
  14. לשכה חזקה בראשות עו"ד דוד פורר - עו"ד יניב נועה
  15. לשכה חזקה בראשות עו"ד דוד פורר - עו"ד שלום תומר
  16. לשכה חזקה בראשות עו"ד דוד פורר - עו"ד זיגמן לב
  17. בצדק בראשות רון לוינטל ואלמוג גפני - עו"ד רון לוינטל
  18. אמונה במשפט - עו"ד ויצמן יוסף
  19. אמונה במשפט - עו"ד נטוביץ יצחק
  20. אמונה במשפט - עו"ד אסרף רפאל פנחס

 יו"ר מחוז מרכז, עו"ד רומי קנבל

 

ועד מחוז מרכז

  1. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד סמרה יובל
  2. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד הראל חגי
  3. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד כרמלי עדי
  4. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד עטיה מיכאל
  5. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד אטיאס שלום
  6. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד לויאן מאיה
  7. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד שנקר יוליה
  8. לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל - עו"ד פרץ אבינועם
  9. דרך חדשה בראשות עו"ד שלמה שחר - עו"ד שחר שלמה
  10. דרך חדשה בראשות עו"ד שלמה שחר - עו"ד עזרא רועי
  11. דרך חדשה בראשות עו"ד שלמה שחר - עו"ד שונשיין איתי
  12. דרך חדשה בראשות עו"ד שלמה שחר - עו"ד בר-און כהנא מיטל
  13. אמונה במשפט - עו"ד ראש (רביבו) לירז
  14. אמונה במשפט - עו"ד שגיב אוהד
  15. אמונה במשפט - עו"ד תורג'מן משה
  16. אמונה במשפט - עו"ד יזדי דנית
  17. לתכלית ראויה - עו"ד גולדשמידט לבנטל אסנת
  18. לתכלית ראויה - עו"ד אבישר-רווה רלי
  19. איכות המקצוע וזכויות האדם – نزاهة المهنة وحقوق الانسان - עו"ד מסארוה יוסף
  20. בצדק בראשות עו"ד שחר אורגד - עו"ד אורגד שחר

יו"ר מחוז ירושלים, עו"ד אשר אקסלרד

 

ועד מחוז ירושלים

  1. יוזמה! - עו"ד שינדלר אברהם
  2. יוזמה! - עו"ד בן ארי ערן
  3. יוזמה! - עו"ד רוטנברג דוד
  4. יוזמה! - עו"ד נרגסי חיים
  5. יוזמה - עו"ד כהן-מרחבי לימור
  6. הפע"ם מאוחדת בראשות עו"ד אשר אקסלרד - עו"ד הכהן עודד
  7. הפע"ם מאוחדת בראשות עו"ד אשר אקסלרד - עו"ד אמיראס לאון
  8. הפע"ם מאוחדת בראשות עו"ד אשר אקסלרד - עו"ד ברהום יסמין
  9. הפע"ם מאוחדת בראשות עו"ד אשר אקסלרד - עו"ד אליגולאשוילי ארקדי 
  10. עורכי דין בשירות הציבור - עו"ד גורדון יצחק (יצי)
  11. עורכי דין בשירות הציבור - עו"ד פלד לימור
  12. עורכי דין בשירות הציבור - עו"ד נבון-כהן אורנה שרה
  13. איכות המקצוע וזכויות האדם – نزاهة المهنة وحقوق الانسان - עו"ד רבאח מחמוד
  14. איכות המקצוע וזכויות האדם – نزاهة المهنة وحقوق الانسان - עו"ד אבו גוש איהאב
  15. אמונה במשפט - עו"ד אטיאס אברהם
  16. אמונה במשפט - עו"ד חזיזה מרדכי

יו"ר מחוז חיפה, עו"ד תמי אולמן 

 

ועד מחוז חיפה

  1. "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן" - עו"ד פריימן איתי
  2. "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן" - עו"ד בקר ערן
  3. "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן" - עו"ד עיני אברהם
  4. "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן" - עו"ד אבריאל טל
  5. "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן" - עו"ד טולידנו מימון
  6. "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן" - עו"ד בית הלחמי ענבל
  7. "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן" - עו"ד טברו משה
  8. הדרך המשותפת - الدرب المشتركه - עו"ד חלאילה ואאל
  9. הדרך המשותפת - الدرب المشتركه - עו"ד סעב חאתם
  10. הדרך המשותפת - الدرب المشتركه - עו"ד דאוד השאם
  11. דרך חדשה בראשות עו"ד שי פניני - עו"ד פניני שי
  12. דרך חדשה בראשות עו"ד שי פניני - עו"ד צבי אדיר
  13. איכות המקצוע וזכויות האדם – نزاهة المهنة وحقوق الانسان - עו"ד אבו-טועמה מוחמד
  14. איכות המקצוע וזכויות האדם – نزاهة المهنة وحقوق الانسان - עו"ד חורייה סרי
  15. הצלחה - עו"ד מצגר בלהה
  16. הצלחה - עו"ד זכאי איציק  

יו"ר מחוז דרום, עו"ד אלעד דנוך 

 

ועד מחוז דרום

  1. המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך - עו"ד סטולרו מרים
  2. המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך - עו"ד אזולאי ירון
  3. המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך - עו"ד אביטל לירז
  4. המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך - עו"ד דהן שרית
  5. המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך - עו"ד פיניאה שלום
  6. המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך - עו"ד עסיס ספיר
  7. המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך - עו"ד לוי ליברמן ליאת
  8. דרך חדשה בראשות עו"ד חן אביטן - עו"ד בוקר רפי
  9. דרך חדשה בראשות עו"ד חן אביטן - עו"ד לחן יאיר
  10. תנופה לדרום - עו"ד מרקוביץ' ליאור

יו"ר מחוז צפון, עו"ד נעאמנה מוחמד

 

ועד מחוז צפון

  1. ביחד – معاً - עו"ד לדרר איתן
  2. ביחד – معاً - עו"ד ג'ראיסי פארס
  3. ביחד – معاً - עו"ד סלימאן עלאא
  4. ביחד – معاً - עו"ד יעקבי יוסף
  5. ביחד – معاً - עו"ד סאדר סחר
  6. ביחד – معاً - עו"ד חואלד חוסין
  7. איכות המקצוע וזכויות האדם - עו"ד ג'השאן רביע
  8. איכות המקצוע וזכויות האדם - עו"ד אוחנה דורית
  9. איכות המקצוע וזכויות האדם - עו"ד קאסם סלאח
  10. איכות המקצוע וזכויות האדם - עו"ד מס אורי

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון