בחירות למוסדות הלשכה 2019

הודעת בחירות מספר 2 - מיקום קלפיות ושעות הצבעה

17.06.2019

ועדת הבחירות

מיקום קלפיות ושעות הצבעה. *ייתכנו שינויים בשעות פעילות קלפיות המשנה (בהתאם לנהלי המקום) ומיקומן – עדכונים יפורסמו במדור הבחירות באתר הלשכה.

 

ועדת הבחירות

למוסדות לשכת עורכי הדין בישראל

ט"ו בסיוון התשע"ט – 18.6.19

 

ה ו ד ע ת  ב ח י ר ו ת 

 

 

1.

מועד הבחירות

 

הבחירות תערכנה ביום שלישי, ט"ו בסיוון תשע"ט, 18 ביוני 2019.

 

2.

מקומן של תחנות הקלפי ושעות ההצבעה:

 

*ייתכנו שינויים בשעות פעילות קלפיות המשנה (בהתאם לנהלי המקום) ומיקומן – עדכונים יפורסמו באתר הלשכה.

 

 

א.

במחוז ירושלים

 

1. משרדי הלשכה, רח' שופן 1, ירושלים- משעה 08:00 עד שעה 20:00 (יוצבו 6 קלפיות).

 

 

2. בית המשפט לענייני משפחה/ תעבורה, רח' בית הדפוס 12, ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

3. בית המשפט העליון, רח' שערי משפט 1 קריית בן גוריון , ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

4. בית המשפט המחוזי, רח' צאלח א-דין 40, ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

5. בית משפט השלום, רח' חשין 6 (מגרש הרוסים), ירושלים - משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 3 קלפיות).

 

 

6. בית המשפט לעניינים מקומיים, רח' שבטי ישראל 7 (כיכר ספרא), ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

7. בית משפט השלום בית שמש, רח' הרצל 9, בית-שמש- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

8. בית המשפט לעניינים מקומיים, בניין המועצה המקומית קריית ארבע- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

9. בית המשפט לעניינים מקומיים, רח' הצורן 2,  מעלה אדומים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

10. לשכת ההוצאה לפועל, רח' יפו 97 (בניין כלל), ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 15:30.

 

 

11. ועדת ערר מחוזית, הגן הטכנולוגי, בניין 1, ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

12. בית הדין הרבני הגדול לערעורים, רח' אהליאב 5 (רוממה), ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

13. בית הדין הארצי לעבודה, רח' קרן היסוד 20, ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

14. בית הדין האזורי לעבודה, רח' בית הדפוס 20 גבעת שאול ,ירושלים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

15. ועדת קשר, מתנ"ס מבשרת, רח' רקפת 1, מבשרת ציון- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

 

ב.

במחוז תל-אביב

 

1. בית ציוני אמריקה, רח' דניאל פריש 1, תל-אביב- משעה 08:00 עד שעה 20:00 (יוצבו 24 קלפיות).

 

2. בית המשפט המחוזי/שלום, רח' ויצמן 1, תל אביב- משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 4 קלפיות).

 

3. בית הדין האזורי לעבודה, רח' שוקן 25, תל-אביב- משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 3 קלפיות).

 

4. בית משפט השלום, רח' בן גוריון 31, הרצליה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

5. בית המשפט לעניינים מקומיים,  רח' הנוטרים 3, חולון- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

6. בית המשפט לעניינים מקומיים, רח' סטרומה 1, בת ים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

7. בית המשפט לעניינים מקומיים, רח' המעורר 11, גבעתיים- משעה 09:00 עד שעה 15:00.

 

8. בית המשפט לעניינים מקומיים , רח' ז'בוטינסקי 155 (בית נח מנחמי), רמת גן- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

9. בית הדין הרבני, רח' דוד המלך 33, תל אביב- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

10. ועדת קשר בני ברק, מגדל ב.ס.ר.4 , קומה B (קומת ביניים) משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

11. ועדת קשר תל-אביב, מרכז עזריאלי, מגדל עגול, קומה 20, דרך מנחם בגין 132, תל אביב- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

12. ועדת קשר רמת גן, רח' ראשונים 1 (בית דורון), רמת גן- משעה 09:00 עד שעה 16:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג.

במחוז חיפה

 

1. משרדי הלשכה, רח' שדרות בן גוריון 6, חיפה - משעה 08:00 עד שעה 20:00 (יוצבו 4 קלפיות).

 

2. בית משפט השלום, שדרות הפלי"ם 12, חיפה -  משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 4 קלפיות).

 

3. בית משפט השלום, רח' הלל יפה 7, חדרה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

4. בית משפט השלום, רח' הלל יפה 13, חדרה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

5. בית המשפט לעניינים מקומיים, רח' הגליל 2, כרמיאל- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

6. בית מגדל המים, רח' ז'בוטינסקי 12, נהריה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

7. בית משפט השלום, רח' יהושפט 15, עכו- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

8. בית משפט השלום, רח' דרך עכו 194, קריית ביאליק - משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

9. בית הדין השרעי, רח' אלפל 16 א.ת. החדש, סח'נין- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

10. בית הדין השרעי, באקה אל גרביה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

11. ועדת הקשר, מתנ"ס אום אל פחם- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

12. ועדת הקשר, מתנ"ס כפר קרע- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

13. ועדת הקשר, מרכז קהילתי טמרה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

14. ועדת הקשר, מתנ"ס אבו סנאן משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

15. ועדת הקשר מעלות-תרשיחא, רח' בן גוריון 1 (בית ההסתדרות) מעלות-תרשיחא-  משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ד.

במחוז הצפון

 

1. משרדי הלשכה, קריית הממשלה, נצרת - משעה 08:00 עד שעה 20:00 (יוצבו 4 קלפיות).

 

2. בית משפט השלום, רח' שאול המלך 31, בית שאן- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

3. בית משפט השלום, רח' שדרות מנחם בגין 1, טבריה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

4. בית משפט השלום, רח' אוסישקין 42, עפולה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

5. בית משפט השלום, רח' מעלה כנען (בניין המשטרה), צפת- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

6. בית משפט השלום, שדרות תל-חי 97 (א.ת. הדרומי), קריית שמונה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

7. בית משפט השלום, רמת הגולן, מסעדה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

8. בית משפט השלום, רח' שיאון 1, קצרין- משעה 09:00 עד שעה 16:00 (במקום 17:00 כפי שנרשם במקור).

 

9. בית הדין הרבני, טבריה- נכון לעכשיו, בשל שביתה של עובדי בתי הדין, לא תיפתח הקלפי. ניתן להצביע בבית משפט השלום בטבריה.

 

10. בית הדין הרבני, ויצמן 6 (קניון דובק), צפת- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

11. ועדת הקשר, מרכז לימודי פסג"ה, מגאר-  משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

12. ועדת הקשר, מתנ"ס ראש פינה, דרך הרהט/דרך היקב, ראש פינה - משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ה.

במחוז הדרום

 

1. משרדי הלשכה, רח' שדרות  רגר 11 (בנין "מגדל שבע"), באר שבע- משעה 08:00 עד שעה 20:00 (יוצבו 3 קלפיות).

 

2. בית משפט השלום, רח' מורדי הגטאות 1, אשדוד- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

3. בית משפט השלום, שדרות בן גוריון 19, אשקלון- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

4. בית משפט השלום, רח' חשוון 12, קריית גת- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

5. בית משפט השלום, רח' יותם 3, אילת- משעה 09:00 עד שעה 15:00  (במקום 13:00 כפי שנרשם במקור).

 

6. בית הדין הרבני, שדרות מנחם בגין 7, אשדוד- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

7. בית משפט השלום, רח' התקווה 5, באר שבע-  משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 2 קלפיות).

 

8. בית הדין הרבני, רח' התקווה 4 קריית הממשלה, באר שבע- משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 2 קלפיות).

 

9. בית הדין הרבני, שדרות בן גוריון 19, אשקלון- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

10. ועדת הקשר, מרכז הצעירים (בניין העירייה), שדרות יגאל אלון 5, דימונה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

11. ועדת הקשר, רח' הגדוד העברי 10 (בניין אשקלון סנטר), אשקלון- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

12. ועדת הקשר, שדרות הרצל 7 (בניין יוניטרייד), אשדוד- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

13. ועדת הקשר, מתנ"ס נתיבות, רח' ירושלים 6, נתיבות- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ו.

במחוז מרכז

 

1. בית מכבי, רח' גולדה מאיר 21, ראשון לציון- משעה 08:00 עד שעה 20:00 (יוצבו 12 קלפיות).

 

2. בית המשפט המחוזי, שדרות הציונות 3, לוד- משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 2 קלפיות).

 

3. בית משפט השלום, רח' ישראל גלילי 5, ראשון לציון- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

4. בית משפט השלום, רח' רוז'נסקי 9, רחובות- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

5. בית משפט השלום, שדרות ויצמן 3, רמלה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

6. בית משפט השלום, רח' הטחנה 5, כפר סבא- משעה 09:00 עד שעה 17:00 (יוצבו 2 קלפיות).

 

7. בית המשפט לעניינים מקומיים, כפר סבא- בשל אילוצי בית המשפט, הועברה הקלפי לבית משפט השלום כפר סבא.

 

8. בית משפט השלום, רח' הרצל 57, נתניה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

9. בית משפט השלום, רח' בזל 1 א, פתח תקווה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

10. בית הדין הרבני, רח' שפיגל 6, פתח תקווה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

11. בית הדין הרבני, רח' יהודה 15, אריאל- משעה 09:00 עד שעה 15:00.

 

12. בית הדין השרעי , טייבה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

13. ועדת הקשר, מבנה ועד הרובע, רח' ישראל פלד 100, מכבים, מודיעין מכבים רעות- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

14. ועדת הקשר, מועדון פיס לנוער, רחוב הכרמל, חשמונאים- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

15. ועדת הקשר, סטודיו אל סירקולו בוטיק, רח' אורנים 1, גבעת שמואל- משעה 09:00 עד שעה 15:00.

 

16. ועדת הקשר, רח' האודם 63 (בניין המועצה), שוהם-  משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

17. ועדת הקשר, מועצה אזורית שומרון (קניון ברקנית), א.ת. ברקן- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

18. ועדת הקשר, בית יחיאל, רח' המייסדים פינת אילת השחר 1, אבן יהודה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

19. בית העירייה, הצורן 6, נתניה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.  

 

20. ועדת הקשר, מרכז קהילתי, רח' הברבור גבעת הסלעים, ראש העין- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

21. ועדת הקשר, מתנ"ס גרמנוב, רח' גיבורי החייל 1, יבנה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

22. לשכת ההוצאה לפועל, רח' סחרוב 22, ראשון לציון- משעה 09:00 עד שעה 15:30.

 

23. ועדת הקשר, קריית התרבות, רח' השריון 1, נס ציונה- משעה 09:00 עד שעה 16:00.

 

24. ועדת הקשר, מרכז קהילתי כפר קסאם- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

25. ועדת הקשר, בניין העירייה, מבנה "הבאר", רח' יהושע בן גמלא 28, הוד השרון- משעה 09:00 עד שעה 16:00.

 

26. ועדת הקשר, המכללה העירונית, רח' קרן היסוד 75, רעננה- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

27. ועדת הקשר, מתנ"ס יהוד, רח' מוהליבר 144, יהוד- משעה 09:00 עד שעה 17:00.

 

3.

זכות הצבעה

 

בוחר רשאי להצביע רק בקלפי הראשית או בקלפיות המשנה של אותו מחוז אשר בפנקס הבוחרים שלו כלול שמו (בצרוף תעודת זהות או ברישיון נהיגה ישראלי תקף או בדרכון תקף או בכרטיס חבר תקף של לשכת עורכי הדין עם תמונה).

4.

פרסום שמות המועמדים

 

רשימות המועמדים לראשות הלשכה, לראשות ועדי המחוזות, למועצה הארצית ולוועדי המחוזות מתפרסמים  בלשכות הוועדים המחוזיים ובאתר האינטרנט של הלשכה שכתובתו  www.israelbar.org.il.

 

בברכה,

חיים קנת, עו"ד

יו"ר בית הדין המשמעתי הארצי

יו"ר ועדת הבחירות

 

 

 

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון