בחירות למוסדות הלשכה 2019

הודעת ועדת הבחירות - רשימת מועמדים לבחירות למוסדות הלשכה

17.06.2019

ועדת הבחירות

בהתאם לסעיף 17 לכללי לשכת עורכי הדין (בחירות למוסדות הלשכה), תשמ"ב-1982, להלן שמות המועמדים לתפקיד ראש הלשכה, שמות המועמדים לתפקיד יושב ראש ועד מחוזי בכל מחוז, רשימת המועמדים למועצה הארצית ולוועדים המחוזיים, הכל כפי שאישרה ועדת הבחירות ביום 22.5.19.

 

ועדת הבחירות

למוסדות לשכת עורכי הדין בישראל

ט"ו בסיוון התשע"ט – 18.6.19

 

הודעת ועדת הבחירות - רשימת מועמדים לבחירות למוסדות הלשכה 

 

בהתאם לסעיף 17 לכללי לשכת עורכי הדין (בחירות למוסדות הלשכה), תשמ"ב-1982, להלן שמות המועמדים לתפקיד ראש הלשכה, שמות המועמדים לתפקיד יושב ראש ועד מחוזי בכל מחוז, רשימת המועמדים למועצה הארצית ולוועדים המחוזיים, הכל כפי שאישרה ועדת הבחירות ביום 22.5.19 :  

 

 

מועמדים לתפקיד ראש הלשכה:

עו"ד אבי חימי

עו"ד ציון אמיר

 

מועמדים לתפקיד יושב ראש ועד מחוזי בכל מחוז:

 

מחוז ירושלים

עו"ד אשר אקסלרד

עו"ד אבי שינדלר

 

מחוז תל אביב

עו"ד דוד פורר

עו"ד עמית בכר

 

מחוז מרכז

עו"ד שלמה שחר

עו"ד רומי קנבל

 

מחוז חיפה

עו"ד תמי אולמן

עו"ד שי פניני

 

מחוז צפון

עו"ד אחמד מסאלחה

עו"ד מוחמד נעאמנה

 

מחוז דרום

עו"ד חן אביטן

עו"ד ליאור מרקוביץ

עו"ד אלעד דנוך

 

 

רשימת סיעות מועמדות למועצה הארצית:

 

סיעת אמונה במשפט

1. עו"ד ויצמן יוסף

2. עו"ד נטוביץ יצחק

3. עו"ד ראש (רביבו) לירז

4. עו"ד לינצר שלמה

5. עו"ד גואלמן אבינעם

6. עו"ד מושקוביץ מנחם

7. עו"ד דולב יעל

8. עו"ד פאלוך אהרן רוני

9. עו"ד מלק בנימין

10. עו"ד באך ישראל

11. עו"ד רודין אליעזר

12. עו"ד אלתר יעקב

13. עו"ד בקשי שחר

14. עו"ד רוטנברג גולדי

15. עו"ד ברילנט משה עקיבא

16. עו"ד גיגי ישראל

17. עו"ד דובוב יונתן

18. עו"ד ללום יואב

19. עו"ד גרוס שמעון

20. עו"ד אליאס יונתן

21. עו"ד וייס מנחם-מנדי

 

סיעת עורכי דין בשירות הציבור

1. עו"ד גורדון יצחק (יצי)

2. עו"ד קורין אורית

3. עו"ד וינר איילת

4. עו"ד נויבואר רני

5. עו"ד בן ארי אחז

6. עו"ד בילבסקי גיל

7. עו"ד דולינגר זק"ש נטלי

8. עו"ד פריימן סילביה

9. עו"ד פריימן נינה

 

סיעת רוב הלשכה – הדור החדש

1. עו"ד קריספל יוסף

2. עו"ד אברהם גיא

3. עו"ד בן דוד עדי מרים

4. עו"ד מסלה איצ'לותם

5. עו"ד שלומוביץ ירון

6. עו"ד שרקאוי אמיר

7. עו"ד אגם רועי

8. עו"ד מלכה שמעון

 

סיעת קול הלשכה

1. עו"ד נחומסון טל

2. עו"ד שחם רועי

3. עו"ד שוורץ יותם

4. עו"ד כהן אודהאל

5. עו"ד מנחם איל

6. עו"ד אוחנה דורית

7. עו"ד קוקוש שמעון

8. עו"ד דיאב מוסא

9. עו"ד העליון גיא

10. עו"ד בילו מיכל

 

סיעת עתיד בלשכה

1. עו"ד פרץ עופר

2. עו"ד אלפסי משה

3. עו"ד רדעי דורון

4. עו"ד גרייבר צביקה

5. עו"ד פרידמן שלומי

6. עו"ד אלבז טלי

7. עו"ד כהן אור

8. עו"ד דבאח מועין

9. עו"ד גלילי שי

10. עו"ד אהד אורי

11. עו"ד נעים רפי (עודד)

12. עו"ד אזואלוס אריה

 

סיעת עוצמה לצעירים בראשות עו"ד אורן טסלר

1. עו"ד טסלר אורן

2. עו"ד שאשא עמרי

3. עו"ד מרדכי רוית

4. עו"ד לוי שני

5. עו"ד אסולין נעמה

6. עו"ד אלטיט גלית

7. עו"ד דניאל שלי

8. עו"ד רובין ליאור

9. עו"ד כהן שני

10. עו"ד רכאב חוסאם

 

סיעת משנים ת'לשכה

1. עו"ד ורדי אביחי ניסן

2. עו"ד אלישע-כהן כינרת

3. עו"ד טל-כהן אתי

4. עו"ד כהן קובי

5. עו"ד סרוסי גיא

6. עו"ד פרוכטר אור

7. עו"ד ארגמן הוט שגית

8. עו"ד אברג'ל קדוש קוראל

9. עו"ד מאיר-בראון איילה

10. עו"ד אמויאל נתנאל

11. עו"ד עאסי בלאל

 

סיעת לתכלית ראויה

1. עו"ד שמילוביץ-גרינגרד גליה

2. עו"ד גולן ערן

3. עו"ד לרנאו חגית

4. עו"ד גולדשמידט לבנטל אסנת

5. עו"ד חרב-דבור איה

6. עו"ד גרשוני אסתר

7. עו"ד מזרחי מירב

8. עו"ד ח'ורי חנא מארי

9. עו"ד מבורך עזר

10. עו"ד קולר סלעית

11. עו"ד קמיל שמואל

12. עו"ד דיאב גדיר

13. עו"ד קרמה אושרת

14. עו"ד בייר איריס

15. עו"ד זיכלינסקי שי

16. עו"ד לנקר ירדני מאיה

17. עו"ד אלוני רותם

18. עו"ד קונדל מאיה

19. עו"ד ליפשיץ אסנת

20. עו"ד יקיר דן

 

סיעת יוזמה ללשכה וולנטרית!

1. עו"ד בן ארי ערן

2. עו"ד לאור נועם

3. עו"ד ניזרי חור אוריאל

4. עו"ד דגני תומר

5. עו"ד מרגלית מרים

6. עו"ד דבורין מיכאל

7. עו"ד מעוז עופר

8. עו"ד בר צור דנה

9. עו"ד כץ מרדכי

 

סיעת הצלחה בראשות עו"ד יקיר שינדלר

1. עו"ד שנדלר יעקב

2. עו"ד בהלול ציון רם

3. עו"ד מצגר בלהה

4. עו"ד גמר אורי

5. עו"ד קורץ דורית

6. עו"ד צרפתי שלומי

7. עו"ד שוב יונתן

8. עו"ד אביב מאיר

9. עו"ד ישראל ימית מוריה

10. עו"ד זכאי איציק

11. עו"ד גלפנד לירן

12. עו"ד פיבקו ליטל

13. עו"ד דורפמן הלנה

14. עו"ד שריד דני

15. עו"ד סעדה ליאת חנה

16. עו"ד זובידאת עלאא

17. עו"ד יעקב הילה

18. עו"ד גוונדשניידר ראובן אלון מנשה

19. עו"ד דיין ארז

20. עו"ד כהן להב אורטל

21. עו"ד חסן עלי

22. עו"ד פרג'ון אפרת

 

סיעת המרוץ עם הגלימה

1. עו"ד שמחי הלנה

2. עו"ד אלמוג אביבה

3. עו"ד טרומר לאנה

4. עו"ד לוינשטיין נעמי

5. עו"ד גולן-גדור רונית

 

סיעת הדרך המשותפת - الدرب المشتركه 

1. עו"ד שאער מטאנס

2. עו"ד חלאילה ואאל

3. עו"ד אבו-האני שפיק

4. עו"ד נאטור ג'ואד

5. עו"ד בושנאק טארק

6. עו"ד עישאן מועאויה

 

סיעת בצדק בראשות משה טייב ושחר אורגד

1. עו"ד טייב משה

2. עו"ד אורגד שחר

3. עו"ד מנע חיה

4. עו"ד כהן (אגמי) זיוה

5. עו"ד שפירא דוד

6. עו"ד ברק קרן

7. עו"ד עוזיאל אילן

8. עו"ד כהן קובי

9. עו"ד אלי שירן

10. עו"ד נחמן דור

11. עו"ד אורון אסף

12. עו"ד כהן-מליח לינור

13. עו"ד גפני אלמוג

14. עו"ד יפרח לירון

15. עו"ד סולימני רינת

16. עו"ד לוינטל רון

 

סיעת איכות המקצוע וזכויות האדם 

1. עו"ד עואודה נידאל

2. עו"ד נחאס אמיל

3. עו"ד עספור בסים

4. עו"ד אבו חוסין אנס

5. עו"ד בלעום שאכר

6. עו"ד אלצאנע יוסף עבד

7. עו"ד עורוק פאיז

8. עו"ד אלנאשף נורין

9. עו"ד לוטפי מוחמד

10. עו"ד גנאים קוצאי

11. עו"ד עיסא יוסף  

 

סיעת לשכה חזקה בראשות עו"ד אבי חימי

1. עו"ד אבי חימי

2. עו"ד שפירא ליאור

3. עו"ד סער אורית

4. עו"ד אברהמוביץ רועי

5. עו"ד סרוג'י שאדי

6. עו"ד קאופמן ענת

7. עו"ד ביטון רועי

8. עו"ד ללום אברהם (אבי)

9. עו"ד רוזנברג ציפי

10. עו"ד רוזן הילה

11. עו"ד הרצברג אלון מאיה

12. עו"ד טברו משה

13. עו"ד נבות ברק

14. עו"ד בן-לולו אדיר

15. עו"ד אנופולסקי אנסטסיה

16. עו"ד עשור דוד

17. עו"ד קשתי גרציה

18. עו"ד טובול דוד

19. עו"ד ברטי פזית

20. עו"ד אוחנה שלומי

21. עו"ד שדה רעות לינוי

22. עו"ד ברק איתי

23. עו"ד דהן יצחק

24. עו"ד קוזוקרו זאב

25. עו"ד קראוס בועז

26. עו"ד אקוקה אורלי

27. עו"ד כהן אלי-ישראל

28. עו"ד גז ששי (סאסי)

 

סיעת כראמה - كرامة

1. עו"ד דאוד פהים

2. עו"ד אבו נסאר עיסאם

3. עו"ד אבו-ורדה גאסן

4. עו"ד אגבריה עלאא

5. עו"ד נאטור מייס

6. עו"ד הייב נג'מה

7. עו"ד זועבי נדאל

8. עו"ד עראבי אלחאן

9. עו"ד אגבאריה מייסרה

10. עו"ד סרוג'י האני

11. עו"ד וקים סלים

12. עו"ד זועבי חאלד

 

סיעת דרך חדשה בראשות עו"ד ציון אמיר

1. עו"ד אמיר ציון

2. עו"ד בומבך אילן

3. עו"ד ברזילי דורון

4. עו"ד לקנר ברוריה

5. עו"ד קינן אורי

6. עו"ד עיני פלדמן נעמי

7. עו"ד אמודאי מעין

8. עו"ד שפירא גיל

9. עו"ד סבידור גולדנצויג ענת

10. עו"ד בוקר רפי

11. עו"ד עזרא רועי

12. עו"ד שורץ רני

13. עו"ד בכר תומר

14. עו"ד דהן דניאל

15. עו"ד שניפיצקי גלית

16. עו"ד אדיב בת שבע

17. עו"ד מנדלוביץ יעל

18. עו"ד ארואץ עידית

19. עו"ד נמיר סימה

20. עו"ד יגודה לירן

21. עו"ד שונשיין איתי

22. עו"ד זילברמן קרן

23. עו"ד אביטן חן

24. עו"ד אבו ארז

25. עו"ד מאייר-עוזר יהונתן

26. עו"ד שחר שלמה

27. עו"ד בכר עמית

28. עו"ד חגבי-חגי יורם

 

סיעת חזית

1. עו"ד אדרי רחלי

2. עו"ד פישלר פנחס

3. עו"ד דרעי אסף

4. עו"ד קלינגר יהונתן יוסף

5. עו"ד זילברג עמית

 

 

רשימת סיעות מועמדות לוועדי מחוז בכל מחוז:

 

מחוז חיפה:

 

סיעת "תנופה בראשות עו"ד תמי אולמן"

1. עו"ד אולמן תמר

2. עו"ד פריימן איתי

3. עו"ד בקר ערן

4. עו"ד עיני אברהם

5. עו"ד אבריאל טל

6. עו"ד טולידנו מימון

7. עו"ד בית הלחמי ענבל

8. עו"ד טברו משה

9. עו"ד שטיינשניד ענת

10. עו"ד עלי עדאל

11. עו"ד קונינסקי סוזי

12. עו"ד בר-אור עירן

13. עו"ד עזאם פיראס

14. עו"ד סיוון אסיא

15. עו"ד אלמקייס שי

16. עו"ד גבע נמרוד

17. עו"ד זוננברג ארנית

18. עו"ד חליוא אבי

19. עו"ד רון ענבר

20. עו"ד אזוט מאיר

21. עו"ד בר דיין אמיר

22. עו"ד סרוג'י איסלאם

23. עו"ד נוף דנה

24. עו"ד הכהן אלי

25. עו"ד פרוכטר חיים

26. עו"ד נשר אלון

27. עו"ד שרון רונית

28. עו"ד פלביאן אריאל

29. עו"ד נחאס אלבר

30. עו"ד פנקס יעל

 

סיעת קול הלשכה

1. עו"ד רז יריב

2. עו"ד סונינו איתמר

3. עו"ד דיאב מוסא

 

סיעת לתכלית ראויה

1. עו"ד חרב-דבור איה

2. עו"ד ח'ורי חנא מארי

3. עו"ד קרמה אושרת

4. עו"ד דיאב גדיר

5. עו"ד אבני נטלי

6. עו"ד זר שרה

7. עו"ד מאדי אמל

 

סיעת הצלחה

1. עו"ד מצגר בלהה

2. עו"ד זכאי איציק

3. עו"ד ישראל ימית מוריה

4. עו"ד רוב דינה

5. עו"ד גולדנבלום- צפריר מעיין

6. עו"ד מזרחי דוד

7. עו"ד פאר אייל

8. עו"ד גטאס מרי

9. עו"ד אבקסיס סופיה

10. עו"ד כבהא מוחמד-טאלב

11. עו"ד אורן משה

12. עו"ד נווה איתי

13. עו"ד מואסי מוחמד

14. עו"ד בכר שירן

15. עו"ד שלו עופרה

16. עו"ד קופלר דניאל

 

סיעת הדרך המשותפת - الدرب المشتركه

1. עו"ד חלאילה ואאל

2. עו"ד סעב חאתם

3. עו"ד דאוד השאם

4. עו"ד טאהא פרג'

5. עו"ד חטיב רג'א

6. עו"ד פלאח וסים

7. עו"ד כיאל אחסאן

 

סיעת הד למקצוע صدى للمهنة

1. עו"ד חורי מארי

2. עו"ד נג'אר סאלח

3. עו"ד קבלאן סלמאן

4. עו"ד קירש חאלד

5. עו"ד סאלם וליד

6. עו"ד חלבי ענאן

7. עו"ד סאדר סאדר

8. עו"ד סלמאן בשארה

9. עו"ד קראקרה גאבר

10. עו"ד נעאמנה פדל

 

סיעת דרך חדשה בראשות עו"ד שי פניני

1. עו"ד פניני שי

2. עו"ד צבי אדיר

3. עו"ד מזוז לירז

4. עו"ד שטייניץ אייל

5. עו"ד לוי ליאור

6. עו"ד בכר דניאל

7. עו"ד שוובר לירן

8. עו"ד אוחנה דרור מאיר

9. עו"ד צור הדס

 

סיעת איכות המקצוע וזכויות האדם نزاهة المهنة وحقوق الانسان

1. עו"ד אבו-טועמה מוחמד

2. עו"ד חורייה סרי

3. עו"ד ג'בארין ג'מיל

4. עו"ד חלאילה (חאדי) אמאני

5. עו"ד מרזוק צאלח

6. עו"ד אבריק אינאס

7. עו"ד עקל שאדי

8. עו"ד בכרי נזאר

9. עו"ד שמשום מונדר

10. עו"ד נכד נכד

 

 

מחוז מרכז:

 

סיעת רוב הלשכה – הדור החדש

1. עו"ד טובל רועי

2. עו"ד ספטי ישראל

3. עו"ד ארוך מושיק

4. עו"ד שיר שוהם

5. עו"ד ישרים נתנאל

6. עו"ד קנפו גיא

7. עו"ד קוזמנקו צדיק יעל

8. עו"ד מואס נטע

 

סיעת לשכה חזקה בראשות עו"ד רומי קנבל

1. עו"ד קנבל רומי

2. עו"ד סמרה יובל

3. עו"ד הראל חגי

4. עו"ד כרמלי עדי

5. עו"ד עטיה מיכאל

6. עו"ד אטיאס שלום

7. עו"ד לויאן מאיה

8. עו"ד שנקר יוליה

9. עו"ד פרץ אבינועם

10. עו"ד פרי סימה

11. עו"ד בידרמן שגית

12. עו"ד פיינה איתי

13. עו"ד עיני גילה

14. עו"ד אליאב וגיף

15. עו"ד קורן יוסי

16. עו"ד זרנגר נאוה

17. עו"ד מרידור מלכי

18. עו"ד דאנזאן שמואל בר

19. עו"ד חסקי שמעון

20. עו"ד בן-מאיר דורית

21. עו"ד אפרים (מארי) ליאן

22. עו"ד אליאב שי

23. עו"ד רחמנוב שירלי

24. עו"ד מאור אסף

25. עו"ד בוהארון לוי אודיה מיטל

26. עו"ד דרבאשי שפיק

27. עו"ד קרנר גלית

28. עו"ד יוסף ולדמן עדי

29. עו"ד שמואל ויקי

 

סיעת דרך חדשה בראשות עו"ד שלמה שחר

1. עו"ד שחר שלמה

2. עו"ד עזרא רועי

3. עו"ד שונשיין איתי

4. עו"ד בר-און כהנא מיטל

5. עו"ד שלזינגר עירית

6. עו"ד גד (דיין) צליל אלעזר

7. עו"ד פדרו בר מימון איילת

8. עו"ד שניפיצקי גלית

9. עו"ד עקיבא רפפורט צילה

10. עו"ד גבור מיכאל

11. עו"ד רובינשטיין רן

12. עו"ד אמודאי מעין

13. עו"ד מאייר-עוזר יהונתן

 

סיעת בצדק בראשות עו"ד שחר אורגד

1. עו"ד אורגד שחר

2. עו"ד אייזנר אבשלום

3. עו"ד קמחי (דיקמן) שלהב

4. עו"ד פריינטה אוריה

5. עו"ד נדב הילה

6. עו"ד ברקוביץ ערן

7. עו"ד דור-אלבז נועה

8. עו"ד גור חן

9. עו"ד בוארון חן

10. עו"ד גרוסמן ישראל

11. עו"ד יפת מירי

12. עו"ד דור ישראל

13. עו"ד רוזנר גיא

14. עו"ד אלגאלי רונן יצחק

15. עו"ד מלכה ארז

 

סיעת אמונה במשפט

1. עו"ד ראש (רביבו) לירז

2. עו"ד שגיב אוהד

3. עו"ד תורג'מן משה

4. עו"ד יזדי דנית

5. עו"ד חזקיה חיים

6. עו"ד פריי יגאל

7. עו"ד גלבוע גיתית

8. עו"ד מלק בנימין

9. עו"ד דובוב יונתן

10. עו"ד גאגולה יצחק

11. עו"ד גואלמן אבינעם

 

סיעת איכות המקצוע וזכויות האדם نزاهة المهنة وحقوق الانسان

1. עו"ד מסארוה יוסף

2. עו"ד חתו באסם

3. עו"ד בילו מיכל

4. עו"ד עיסא יוסף

 

סיעת לתכלית ראויה

1. עו"ד גולדשמידט לבנטל אסנת

2. עו"ד אבישר-רווה רלי

3. עו"ד זיכלינסקי שי

4. עו"ד בייר איריס

5. עו"ד ציון זכאי חיה

6. עו"ד לנקר ירדני מאיה

7. עו"ד מבורך עזר

8. עו"ד נוימן זוהר

 

 

מחוז דרום:

 

סיעת יחד בעוצמה

1. עו"ד איבגי שלמה

2. עו"ד בר-אור מור

3. עו"ד פוקס תומר

4. עו"ד גורן משה

5. עו"ד הוד ירון

6. עו"ד טויזר עדי

7. עו"ד אליגון נועם

 

סיעת המחוז מנצח בראשות עו"ד אלעד דנוך

1. עו"ד דנוך אלעד

2. עו"ד סטולרו מרים

3. עו"ד אזולאי ירון

4. עו"ד אביטל לירז

5. עו"ד דהן שרית

6. עו"ד פיניאה שלום

7. עו"ד עסיס ספיר

8. עו"ד לוי ליברמן ליאת

9. עו"ד הרטמן עמי

10. עו"ד טרבלסי חניטל

11. עו"ד פורטל-אדרי אתי

12. עו"ד מטלס יליזבטה

13. עו"ד דודו שלמה

 

סיעת איכות המקצוע וזכויות האדם نزاهة المهنة وحقوق الانسان

1. עו"ד אבן חמאד ג'מאל

2. עו"ד אלצאנע יוסף עבד

3. עו"ד מסאבחה מחמד

4. עו"ד אלעוברה סולימאן

5. עו"ד אבו סהיבאן נזמי

6. עו"ד אבו צעלוק חליל

7. עו"ד אלוג' עבד אל סלאם

8. עו"ד אלסאנע מחמוד

9. עו"ד קוידר יוסף

10. עו"ד אריאתה מסלם

 

סיעת תנופה לדרום

1. עו"ד מרקוביץ' ליאור

2. עו"ד דוד מיכה

3. עו"ד רוזנפלד מורן

4. עו"ד פלוינסקי נועם

5. עו"ד אזולאי קרן

6. עו"ד סמדג'ה-יהושע מירב

7. עו"ד סבג רוני

8. עו"ד בן טובים מנחם

9. מישלי ברק

10. עו"ד בנטל שיר

 

סיעת דרך חדשה בראשות עו"ד חן אביטן

1. עו"ד בוקר רפי

2. עו"ד לחן יאיר

3. עו"ד אסייג-בן שלום ירדנה

4. עוד נמיר סימה

5. עו"ד מזוז יורם

6. עו"ד שוד אלכס

7. עו"ד אוליאל מלכה יהודית

8. עו"ד דגן אולקינצקי דורית

9. עו"ד לוגסי לימור

10. עו"ד בן חיים חי ישראל

11. עו"ד אלקרינאוי שרין

12. עו"ד בוקובזה מורן

 

 

מחוז תל אביב:

 

סיעת לשכה חזקה בראשות עו"ד דוד פורר

1. עו"ד דוד פורר

2. עו"ד גיא-דרורי רוית

3. עו"ד נגריס רואי

4. עו"ד יניב נועה

5. עו"ד שלום תומר

6. עו"ד זיגמן לב

7. עו"ד נרי שושנה

8. עו"ד שחיבר כרמית

9. עו"ד כבוב ווליד

10. עו"ד אבליס בר

11. עו"ד גונטר מריה

12. עו"ד קראוס יעקב

13. עו"ד גדרון רות

14. עו"ד רוטנברג גיא

15. עו"ד בונן לוי לידור

16. עו"ד זהבי גיא

17. עו"ד כהן ענת

18. עו"ד בראון אורי

19. עו"ד רותם לירון

20. עו"ד לוי לימור

 

סיעת דרך חדשה בראשות עו"ד עמית בכר

1. עו"ד עמית בכר

2. עו"ד ויסמן נדב

3. עו"ד בכר תומר

4. עו"ד שניידר אמיר

5. עו"ד חזן רחלי

6. עו"ד יגודה לירן

7. עו"ד אדיב בת שבע

8. עו"ד סופר דוד

9. עו"ד בלאיש-סולטניק בתאל וולנטיין

10. עו"ד זילברמן קרן

11. עו"ד מנדלוביץ יעל

12. עו"ד ינובסקי ענסל

13. עו"ד פנץ איתמר

14. עו"ד חרמון אדיר

15. עו"ד ברכה אמיר

16. עו"ד קוריצקי יודן

17. עו"ד חגבי-חגי יורם

18. עו"ד לקנר ברוריה

 

סיעת אמונה במשפט

1. עו"ד ויצמן יוסף

2. עו"ד נטוביץ יצחק

3. עו"ד אסרף רפאל פנחס

4. עו"ד שיפמן מיכאל

5. עו"ד ארביב בן בנימין

6. עו"ד קומט-אפרת חנה

7. עו"ד בן זאב ענת

8. עו"ד דולב יעל

9. עו"ד בקשי שחר

10. עו"ד מיצמכר בנימין

11. עו"ד כהן דניאל אור חדש

 

סיעת רוב הלשכה – הדור החדש

1. עו"ד לוי מושיוב יהודה

2. עו"ד בן נתן רויטל

3. עו"ד יואל אביגדור

4. עו"ד דולב אלרן

5. עו"ד לב אורן ראובן

 

סיעת קול הלשכה בראשות עו"ד לירן זילברמן

1. עו"ד זילברמן לירן

2. עו"ד ויינברג דר

3. עו"ד מור מיכל

4. עו"ד וינבאום אלה

5. עו"ד ארגז רפאל

6. עו"ד קריב רענן

 

סיעת לתכלית ראויה

1. עו"ד אלוני רותם

2. עו"ד קולר סלעית

3. עו"ד ליפשיץ אסנת

4. עו"ד קונדל מאיה

5. עו"ד גולן ערן

6. עו"ד שמילוביץ-גרינגרד גליה

 

סיעת בצדק בראשות רון לוינטל ואלמוג גפני

1. עו"ד לוינטל רון

2. עו"ד גפני אלמוג

3. עו"ד כהן-מליח לינור

4. עו"ד מלכא בנימין

5. עו"ד יפרח לירון

6. עו"ד יקותיאל רונן

7. עו"ד אורון אסף

8. עו"ד נחמן דור

9. עו"ד סולימני רינת

10. עו"ד כהן אלכסנדר

11. עו"ד כהן קובי

12. עו"ד גוויל פרח

 

 

מחוז צפון:

 

סיעת איכות המקצוע וזכויות האדם 

1. עו"ד ג'השאן רביע

2. עו"ד אוחנה דורית

3. עו"ד קאסם סלאח

4. עו"ד מס אורי

5. עו"ד בדעאן נרמין

6. עו"ד שורץ תומר

7. עו"ד יאיר זהבה זיו

8. עו"ד אבו אחמד ואיל

9. עו"ד סבאח הייתם

10. עו"ד אמיר גל

11. עו"ד עורוק פאיז

12. עו"ד מירון אילן

13. עו"ד שחאדה נביל

 

סיעת ביחד - معاً

1. עו"ד נעאמנה מוחמד

2. עו"ד לדרר איתן

3. עו"ד ג'ראיסי פארס

4. עו"ד סלימאן עלאא

5. עו"ד יעקבי יוסף

6. עו"ד סאדר סחר

7. עו"ד חואלד חוסין

8. עו"ד בטיש חורי דפית

9. עו"ד ניסן מיטל

10. עו"ד מועדי יארא

11. עו"ד רייכרט עידית

12. עו"ד דראושה היתם

13. עו"ד טל סמי

14. עו"ד ח'מאיסה זאהי

15. עו"ד ואקנין יריב

16. עו"ד סאיג-פרח שירין

17. עו"ד אזואלוס אליז-נטלי

18. עו"ד זועבי מוחמד

19. עו"ד קורין אורית

20. עו"ד ח'ג יחיא חאלד

21. עו"ד כרסנטי אלינה  

22. עו"ד חביב אללה כאותר

23. עו"ד אבו שקארה ג'רייס

24. עו"ד אבו נסאר עיסאם

25. עו"ד קובטי סלים

26. עו"ד סרוג'י האני

27. עו"ד דאוד פהים

28. עו"ד ח'מיס סלים

29. עו"ד אלכביר שלמה

30. עו"ד זועבי חאלד

 

 

מחוז ירושלים:

 

סיעת עורכי דין בשירות הציבור

1. עו"ד גורדון יצחק (יצי)

2. עו"ד פלד לימור

3. עו"ד נבון-כהן אורנה שרה

4. עו"ד פראן בישארה-אלי

5. עו"ד ספרד לירון ניסן

6. עו"ד עצמון אסתר

7. עו"ד אשכנזי אלעד

8. עו"ד הלל רז

9. עו"ד מרד (אברג'ל) סיגל

10. עו"ד שטיין יהודה

 

סיעת יוזמה!

1. עו"ד שינדלר אברהם

2. עו"ד בן ארי ערן

3. עו"ד רוטנברג דוד

4. עו"ד נרגסי חיים

5. עו"ד כהן-מרחבי לימור

6. עו"ד קדמי ישראל

7. עו"ד ארבוס אריה

8. עו"ד ליפר טל מאיר

9. עו"ד עדיקה ריול ג'ולייט

10. עו"ד ששר-אנג'ל איילת

11. עו"ד בביוף גל

12. עו"ד בנג'ו מרדכי נועה

13. עו"ד לוין יוחנן

14. עו"ד רובין ברוך

15. עו"ד קורינאלדי מיכאל

 

סיעת הפע"ם מאוחדת בראשות עו"ד אשר אקסלרד

1. עו"ד אקסלרד אשר

2. עו"ד הכהן עודד

3. עו"ד אמיראס לאון

4. עו"ד ברהום יסמין

5. עו"ד אליגולאשוילי ארקדי

6. עו"ד צ'צ'קס ארז

7. עו"ד ניצן יורם

8. עו"ד גיא-גרין רועי

 

סיעת אמונה במשפט

1. עו"ד אטיאס אברהם

2. עו"ד חזיזה מרדכי

3. עו"ד ללום יואב

4. עו"ד גרוסמן בנימין

5. עו"ד רייס יעל

6. עו"ד פרי אליהו

7. עו"ד קמינצקי אילן

8. עו"ד רוזנבלום ורדית

9. עו"ד אלתר יעקב

10. עו"ד מורסיאנו חנה

11. עו"ד נמט צבי

12. עו"ד ביטון יעקב

13. עו"ד הראל מיכאל

14. עו"ד זינגר יוסף

 

סיעת איכות המקצוע וזכויות האדם نزاهة المهنة وحقوق الانسان

1. עו"ד רבאח מחמוד

2. עו"ד אבו גוש איהאב

3. עו"ד שיח' אחמד מונא

4. עו"ד קדמאני גאד

5. עו"ד חזבון איהאב

6. עו"ד חסן אשרף

7. עו"ד מדאח נביל

8. עו"ד חנא מאהר

9. עו"ד אבו עיד עבדאללה

10. עו"ד גית עזאלדין

11. עו"ד ג'ג'ני עבד-אלרחים

12. עו"ד שעבאן אנס

13. עו"ד עסלי פיראס

14. עו"ד מיעארי איאד

15. עו"ד גאליה סעיד

16. עו"ד חלבי אוסאמה

17. עו"ד מזאוי אסעד

 

 

בברכה,

שלי ואקנין-אדם, עו"ד

ממונה על ועדת הבחירות

 

 

 

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון