הודעות דוברות הלשכה

לשכות עורכי הדין של ישראל ותאילנד חתמו על אמנת ידידות

06.08.2006

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

אמנת הידידות קובעת, בין השאר, כי הלשכות תחלפנה מידע, תפעלנה להבנת המערכות המשפטיות של שתי המדינות, תעודדנה שיתוף פעולה בין עורכי דין של שתי המדינותו תקיימנה חילופי מתמחים ועורכי דין צעירים.

לאחרונה צוינה אבן דרך נוספת ביחסים בין הקהילות המשפטיות של ישראל ותאילנד, כאשר נחתמה, ב- 1 באוגוסט 2006, אמנת ידידות בין לשכות עורכי הדין של שתי המדינות. טקס חתימת האמנה בין לשכת עורכי הדין בישראל לבין לשכת עורכי הדין של תאילנד (Lawyers Council of Thailand), נערך בחגיגות במעון לשכת עורכי הדין של תאילנד בבנגקוק, בנוכחות נשיא לשכת עורכי הדין של תאילנד, עו"ד דג' אודום קריירית, ושניים מסגניו, עו"ד אנונגפורן תאנאצייארי, סגנית הנשיא לענייני יחסים בינלאומיים ועו"ד במרונג טנציטיוואנה, סגן הנשיא למדיניות ותכנון. יו"ר ועדת יחסים בינלאומיים – ארצות מזרח אסיה של לשכת עורכי הדין הישראלית, עו"ד אבנר כהן, ייצג את הלשכה בטקס, עם חבר הועדה, עו"ד רועי בק. בטקס החתימה שררה אווירה חגיגית ביותר. הצדדים החליפו מתנות והביעו רצון עז להעמיק את היחסים בין עורכי דין ישראליים ותאילנדיים.

 

אמנת הידידות, שנחתמה על ידי עו"ד אבנר כהן מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, ועו"ד אנונגפורן תאנאצייארי מטעם הלשכה התאילנדית, קובעת כי הלשכות תחלפנה מידע, תפעלנה להבנת המערכות המשפטיות של שתי המדינות, תעודדנה שיתוף פעולה בין עורכי דין של שתי המדינות, תקיימנה חילופי מתמחים ועורכי דין צעירים, תעודדנה שיתוף פעולה בין ועדות הלשכות, תעודדנה שיתוף פעולה בין עורכי דין צעירים של שתי המדינות, תלמדנה את הכללים והתקנות המסדירים את מקצוע עריכת הדין בשתי המדינות ותקמנה ועדה מנהלת ליישום האמנה.

 

לשכת עורכי הדין של תאילנד הנה הגוף המייצג את כ- 40,000 עורכי הדין של תאילנד. בדומה ללשכת עורכי הדין בישראל, לשכת עורכי הדין של תאילנד מוסמכת להעניק או לשלול רישיונות עריכת דין בתאילנד.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון