הודעות ועדכונים

בעקבות הלחימה בצפון: מ"עורכי דין" ל"אורחי דין" - חברי הלשכה מארחים עו"ד מהצפון

25.07.2006

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

עשרות עורכי דין מהמרכז ומהדרום נענו ליזמת הלשכה וביקשו לארח משפחות של עורכי דין מחיפה ומהצפון.

בעקבות המצב בצפון פנתה לשכת עורכי הדין לחבריה במרכז ובדרום בבקשה לארח משפחות של עורכי דין מחיפה ומהצפון. בתוך פחות מעשרים וארבע שעות נענו עשרות עורכי דין ליזמה, והציעו לארח משפחות של עמיתיהם מהאיזורים המצויים בטווח הרקטות.

 

"האירוח הוא אחת מנקודות האור במצב הקשה אליו נקלענו", אומרת עו"ד רחל בן ארי, יו"ר ועד מחוז חיפה של הלשכה, "עריכת הדין היא עבודה קשה, אחראית ושוחקת, ודווקא עכשיו, כשעורכי דין אמורים לצאת לפגרה השנתית, לנוח מעט מעמל יומם ולנפוש עם משפחותיהם, הדבר לא מתאפשר", אומרת בן ארי. עם זאת היא נשמעת מעודדת, "יזמה נפלאה זו של אירוח חברים תאפשר לחברינו מהצפון לשנות אווירה, לשכוח לשעה קלה את צרותיהם מבית, דבר שיסייע להם מאד בהתמודדות עם המציאות הקשה שנכפתה עליהם".

 

גורמים בלשכה, האחראים על תיאום האירוח, הביעו סיפוק רב מההיענות המהירה של החברים. "אני רוצה להודות באופן אישי לכל אחת ואחד מחברותינו ומחברינו, שנרתמו בנחישות למשימת האירוח", אומר ד"ר שלמה כהן, ראש לשכת עורכי הדין, "רוח התנדבות זו ראויה לציון בעת קשה זו. הביטוי חברים למקצוע רק מוכיח שמעבר לעניינים המקצועיים, יודעים עורכי הדין לתת שכם ולסייע לחבריהם בעיתות משבר. זו חברות אמיתית", אמר.

 

עורכי דין שבאפשרותם לארח משפחות כאמור, מתבקשים לפנות ללשכת עוה"ד לאירית, בטלפון: 6915156 – 03; 6918691 - 03 או באמצעות דוא"ל: irit@israelbar.org.il

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון