הודעות דוברות הלשכה

הידוק היחסים בין לשכת עורכי הדין הישראלית ללשכה הצרפתית

12.07.2006

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

בימים אלו, הלשכה קולטת בקשות מועמדות להשתתף בתכנית חילופי עורכי דין צעירים בצרפת. במסגרת התכנית, ישתלבו עורכי דין ישראלים צעירים במשרדי עורכי דין בצרפת, לתקופת הכשרה והתמחות קצרה בת מספר חודשים.

לשכת עורכי הדין בישראל ולשכת עורכי הדין של צרפת, Le Conseil National des Barreaux, מהדקות את הקשרים ביניהן, על רקע אמנת ידידות שנחתמה בין הלשכות בנובמבר 2004. בהתאם לכך, עומדים מספר נושאי שיתוף פעולה על הפרק.

 

הנוכחות של המשלחת הצרפתית בכנס השנתי של לשכת עורכי הדין באילת גדלה משנה לשנה. השנה, משלחת בת עשרה נציגים צרפתיים השתתפה בכנס, ובשנה הבאה צפויה להשתתף משלחת גדולה אף יותר. לשכת עורכי הדין של צרפת הקצתה סכום של 10,000 אירו למימון השתתפותם של עורכי דין צרפתיים צעירים בכנס השנתי ב- 2007.

 

כמו כן, בימים אלו, הלשכה קולטת בקשות מועמדות להשתתף בתכנית חילופי עורכי דין צעירים בצרפת. במסגרת התכנית, ישתלבו עורכי דין ישראלים צעירים במשרדי עורכי דין בצרפת, לתקופת הכשרה והתמחות קצרה בת מספר חודשים. מטרת התכנית הנה היכרות עם המשפט הצרפתי והקהילה המשפטית בצרפת, וכן רכישת ניסיון מקצועי בתחומי משפט שונים. עדיפות תינתן לעורכי דין צעירים דוברי שפות, בייחוד צרפתית ואנגלית, בעלי רקע במשפט צרפתי ואירופי.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון