דוח פעילות שנתי

דו"ח פעילות שנתי - 2005

10.01.2005

דו"ח הפעילות המוגש למועצה הארצית של לשכת עורכי הדין, לקראת הדיון בתקציב שנת 2006. דו"ח הפעילות כולל את סקירת המנכ"ל על פעילות מוסדות הלשכה בשנת המשפט התשס"ה (מ- 1 ספטמבר 2004 ועד 31 באוגוסט 2005).

אל: חברות וחברי המועצה הארצית

 

שלום רב,

 

עם סיום שנת העבודה 2005, הריני מתכבד להגיש דין וחשבון מפורט המציג את עיקרי פעילותה של לשכת עורכי הדין בשנה שחלפה. דין וחשבון זה מציג בין השאר מגמות בולטות בפעילותנו, נושאים מרכזיים שטופלו ונתונים מספריים. הדו"ח מציג באופן תמציתי את העשייה הרבה בשנה החולפת. עשייה זו מצאה ביטויה גם בתקשורת הכללית, הרבה בזכות מאמציה של דוברת הלשכה, עו"ד שמרית רגב.

 

כפי שציינתי בדברי הפתיחה לדו"ח הקודם, שמתי לי כיעד לשפר את השרותים הניתנים לחברי הלשכה בכלל ולעורכי הדין הצעירים בפרט, בדרך של הרחבת פעילות מועדון הצרכנות, שכלול מערך ההשמה, העמקת הפעילות בתחום ההגנה על המקצוע וסיוע לעורכי דין במצוקה. אני שמח לציין כי עמדנו בכל היעדים שהצבנו. מרכז ההשמה שהוקם בלשכה כבר ביצע עשרות השמות מוצלחות, שופר הקשר עם עורכי הדין הצעירים ונערכו השתלמויות ופעילויות רבות אשר זכו לביקוש רב ביותר. נערכו מבצעי מכירת רכב אשר זכו להצלחה והם מהווים רק תחילתו של תהליך שבו יבוא לידי ביטוי כוחם הצרכני של חברי הלשכה. התקיימה פעילות תרבות עשירה ומגוונת לעורכי דין ובני משפחותיהם. עם זאת, בפני הלשכה ניצבים אתגרים רבים אשר מצריכים עבודה רבה.

 

ברצוני להודות לרכזי הלשכה ולעובדי המנהלה על פעילותם הרבה.

 

תודה מיוחדת ברצוני להביע לסמנכ"לית, עו"ד נירה פרידמן, ולעוזר המנכ"ל, עו"ד אלי נקר, השוקדים על העשייה הרבה יומם וליל וכן, לגב' רחל אופיר המרכזת את הטיפול במתמחים.

 

 

בברכה,

 

אילן כץ, עו"ד

מנכ''ל הלשכה

 

להורדת הדו"ח המלא:

 

קובץ להורדה
annual activity report_2005.doc annual activity report_2005.pdf
חיפוש עו"ד :
משפחה
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון