הודעות דוברות הלשכה

הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין באילת: אירוע בינלאומי

11.05.2006

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

לאור הצלחת הכנס בשנים קודמות אישרו אורחים רבים מחו"ל את השתתפותם, ביניהם היועץ המשפטי לממשלה של בריטניה ושר המשפטים לשעבר של קנדה.

הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין באילת, שיתקיים באילת בתאריכים 21 – 25 במאי 2006, יהיה אירוע בינלאומי. לאור הצלחת הכנס בשנים קודמות אישרו אורחים רבים מחו"ל את השתתפותם, ביניהם הלורד פיטר גולדסמית', היועץ המשפטי לממשלה של בריטניה. הלורד גולדסמית' ישא דברים בארוחה החגיגית לכבוד תכנית שכר מצווה לסיוע משפטי למיעוטי אמצעים (פרו בונו) של הלשכה, ביום השלישי לכנס, 23.5.06.

 

עוד ישתתף בכנס, שר המשפטים לשעבר של קנדה וכיום חבר הפרלמנט, ארווין קוטלר. קוטלר ישא דברים בארוחה החגיגית להענקת אותות הוקרה ליקירי המקצוע, שתרמו תרומה מיוחדת למקצוע עריכת הדין, לקהילה ולמחקר האקדמי של המשפט, ביום השני לכנס, 22.5.06.

 

בנוסף, תשתתף בכנס משלחת שופטים ועו"ד מדלוואר בארה"ב, שבראשה שופט בית המשפט העליון, מירון סטיל. השופט סטיל ירצה במסגרת מושב בכנס, העוסק בחוק החברות במדינת דלוואר. כמו כן, ישא השופט סטיל דברים בארוחת צהריים חגיגית בהשתתפות אורחים מחו"ל ביום הרביעי לכנס, 24.5.06. במשלחת מדלוואר תגיע גם ראש לשכת עוה"ד, הלן וינסלו, וכן ישתתפו בכנס נשיא ארגון UIA, דלוס לוטון, נשיא לשכת עוה"ד של קרואטיה, המזכיר הכללי של לשכת עוה"ד בהודו, משלחת של עו"ד מסין בראשות סגנית ראש הלשכה הסינית, ומשלחות מגרמניה, צרפת, שווייץ, רומניה, בלגיה, קוסבו, הונגריה, קנדה ועוד.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון