הודעות דוברות הלשכה

מהפכה בשוק ההכנה לבחינות הלשכה

02.04.2006

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין מציעה: "ערכת הכנה לבחינות הלשכה במחיר 1,590 ש"ח" - ממוקדת, ידידותית ומשפרת באופן משמעותי את סיכויי הנבחנים להצליח בבחינות הלשכה.

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין שמחה לבשר על פרסום "ערכת ההכנה לבחינות הלשכה" לקראת בחינת הלשכה שתיערך באוקטובר 2006.

 

"ערכת ההכנה לבחינות הלשכה" כוללת ארבעה ספרי לימוד הסוקרים באופן שיטתי את נושאי הלימוד לבחינה, ספר תרגול, ספר בחינות וכן ערכת פדאו"ר (תקליטור וסיסמת גלישה לאינטרנט), המשווקת באופן בלעדי על-ידי ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין.

 

"ערכת ההכנה לבחינות הלשכה" מלוּוה גם בקורס הכנה. קורס ההכנה כולל תוכנית לימודים ממוקדת, השמה דגש על תרגול והכנה מעשית לבחינות הלשכה, והוא מועבר על-ידי עורכי דין בעלי ניסיון מוכח בהוראה אקדמית. ייחודו של הקורס בכך שהוא מותאם לתכנית הלימודים המוצעת בערכה ונערך במהלך תקופת הלימוד לבחינה, ולא חודשים רבים לפניה.

 

עלות ערכת ההכנה לרוכשים הראשונים 1,590 ₪ ועלות קורס ההכנה 1,490 ₪. ניתן לפרוס את התשלום עד 6 תשלומים ללא ריבית.

 

"ערכת ההכנה לבחינות הלשכה" היא פרי שיתוף פעולה בין ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין לבין צוות פיתוח של עורכי דין, מתמחי בית המשפט העליון לשעבר, בראשותו של עו"ד חיים רווה. ערכת ההכנה חוברה ונערכה במשך למעלה משלוש שנים. בפיתוחה הושקעו מאמצים רבים על-מנת להפכה למוצר האיכותי והמקצועי ביותר. ערכת ההכנה נבחנה באופן יסודי על-ידי בכירים באקדמיה ובפרקטיקה ונמצאה מתאימה ביותר לצורכי הלימוד לבחינות הלשכה.

 

"ערכת ההכנה לבחינות הלשכה" מבוססת על מחקר שיטתי של בחינות הלשכה לאורך השנים. בעקבות המחקר פותחה שיטת לימוד חדשנית. תכנית הלימוד החדשה מקיפה את כל נושאי הבחינה, ומושם בה דגש מיוחד על נושאים שמצאו ביטוי נרחב בבחינות הלשכה האחרונות. השימוש הרב בהסברים, דגשים ודוגמאות מפשט את חומר הלימוד ומסייע בהטמעתו. בכל פרק משובצים תרשימי זרימה, גרפים וחתכים השוואתיים התורמים להבנתו.

 

לדברי יו"ר ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, פרופ' יוסף גרוס, ערכת ההכנה עומדת בקריטריונים הגבוהים שהציבו בהוצאה לאור לפרויקט. "הסכמנו שנסמוך את ידנו אך ורק על מוצר שיציע תכנית לימוד שיטתית, יעילה וממוקדת, שתשפר את סיכויי הנבחנים לעבור את הבחינה בהצלחה וזאת תוך הקפדה על רמת מחירים סבירה והוגנת".

 

פרטים באתר האינטרנט של התכנית: www.ibar.co.il .

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון