הודעות דוברות הלשכה

המכון להשתלמות עורכי דין של הלשכה יקיים השתלמות סופשבוע במיסים ומקרקעין

17.11.2005

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

ההשתלמות במעמד מנהל רשות המיסים בישראל ונציגים נוספים תתקיים במלון הנסיכה באילת מה- 8 עד ה- 10 בדצמבר 2005.

המכון להשתלמות עורכי דין של לשכת עורכי הדין וועדות מיסים וקנין, מקרקעין וחוזים של הלשכה יקיימו השתלמות סופשבוע במיסים ומקרקעין.

 

ההשתלמות תתקיים במלון הנסיכה באילת מה- 8 עד ה- 10 בדצמבר 2005.

 

ביום חמישי, 8.12.05, ישאו דברי פתיחה ד"ר יורם דנציגר, יו"ר המכון להשתלמות עו"ד של הלשכה, פרופ' יצחק הדרי, יו"ר ועדת מיסים של הלשכה, ועו"ד אילן שרקון, יו"ר ועדת קנין, מקרקעין וחוזים של הלשכה. בהמשך ירצה מנהל רשות המיסים בישראל, איתן רוב, על יישום תכנית המיסים הרב שנתית בשנת 2006.

 

מושב הפתיחה יעסוק בנושא תכנוני מס אגרסיביים – תיקון 147 בהנחיית עו"ד (רו"ח) יחזקאל פלומין, ובהשתתפות מר יהודה נסרדישי, ראש מנהל מקצועי ברשות המיסים, רו"ח (משפטן) ג'קי מצא, סמנכ"ל בכיר לעניינים מקצועיים ברשות המיסים, עו"ד (רו"ח) משה מזרחי, היועץ המשפטי של רשות המיסים, עו"ד פנחס רובין וד"ר אברהם אלתר.

 

ביום שישי, 9.12.05, יישא דברים פרופ' אהרון נמדר, יו"ר דירקטוריון המכון להשתלמות עו"ד, ופרופ' יצחק הדרי, ממכללת נתניה ידבר על הנורמה האנטי תכנונית. רו"ח פרידה ישראלי, משנה לממונה על הכנסות המדינה ורו"ח (משפטן) ג'קי מצא ידברו על מיסוי נאמנויות. בהמשך יערך מושב בנושא הפקעות מקרקעין בעת החדשה בהנחיית עו"ד אילן שרקון ובהשתתפות עו"ד רחל זכאי-נוימן, יועצת משפטית במנהל מקרקעי ישראל, עו"ד נטע דורפמן, סגנית היועמ"ש במשרד האוצר ועו"ד מאיר דהאן, היועץ המשפטי של מע"צ.

 

ביום שבת, 10.12.05, פרופ' מיגל דויטש מאוניברסיטת ת"א ירצה על מגמות בפסיקה בדיני מקרקעין על רקע הקודקס האזרחי. עו"ד אחז בן ארי, היועץ המשפטי של עיריית ת"א, ירצה על עסקאות במקרקעין של רשויות מקומיות, ועו"ד משה אשר, ראש אגף ברשות המיסים ירצה על קרנות REIT – כלי חדשני להשקעה במקרקעין מניב.

 

במהלך ההשתלמות יערך מופע הבידור של האמנית דינה אור "זה יגמר בצחוק גדול".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון