הודעות דוברות הלשכה

סופשבוע של כיף בריביירה הטורקית לעורכי הדין הצעירים

14.09.2005

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

ועדת עורכי דין צעירים של לשכת עורכי הדין בראשותו של עו"ד דורון ברזילי, החליטה להמשיך את המסורת המוצלחת שהחלה בשנה שעברה, ותקיים גם השנה את הכנס השנתי של עורכי הדין הצעירים בהפלגה לריביירה הטורקית על אניית הפאר "איריס" בבעלות "מנו ספנות".

הכנס יתקיים בין התאריכים 29 בספטמבר עד ה- 2 באוקטובר 2005 (3 לילות, 4 ימים).

 

במהלך ההשתלמות יתקיים מושב שיעסוק ב"יחסים מאחורי הקלעים בין עורכי הדין לתקשורת" בהשתתפות הפרשן המשפטי של מעריב, משה גורלי, הכתב המשפטי של ערוץ 1, אבי פירסט, יו"ר הפורום הפלילי של הלשכה, עו"ד רחל תורן ויו"ר ועדת בתי משפט למשפחה, עו"ד יורם ירקוני, ובהנחיית דוברת הלשכה, עו"ד שמרית רגב.

 

בנוסף, ירצה יורם אורגד, מנכ"ל מעו"ף עסקים, על "אמנות השיווק בעולמו של עו"ד" בהנחיית עו"ד טל לויטס, ועוה"ד יואל ריפל ויורם ירקוני, ידברו על "המשפטפטנים – אנקדוטות וסיפורים משעשעים מעולם המשפט", בהנחיית עו"ד אייל סילמן.

 

עוד בתכנית מופע סטנד-אפ עם האמן ניקי גולדשטיין ופעילויות חברתיות נוספות. במסגרת השייט לריביירה הטורקית יבקרו משתתפי הכנס בעיירת הנופש אלניה, גן עדן עם מגוון אדיר של אפשרויות בילוי, פנאי ונופש, עתיקות רומיות ומבצר המשקיף על הנמל. כמו כן, יערך טיול מאורגן למצודה הסלג'וקית, ששמשה במאה ה- 12 כבירת החורף של הסולטנות.

 

יו"ר ועדת עורכי הדין הצעירים בלשכה, עו"ד דורון ברזילי: "הכנס השנתי מהווה נדבך נוסף בפעילות נמרצת וענפה של הועדה למען עורכי הדין הצעירים, במאמץ לסייע בשיפור הרמה המקצועית של עוה"ד, ולהדק את הקשר בין עורכי הדין הצעירים ללשכה ובינם לבין עצמם".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון