הודעות דוברות הלשכה

הלשכה הקימה חטיבה חברתית

11.10.2015

דוברות הלשכה

לאחרונה הקימה לשכת עורכי הדין בישראל חטיבה חברתית * פעילותה כוללת בין היתר הרחבת פרויקט "שכר מצווה" למען אוכלוסיות נזקקות, העמדת מבני הלשכות בארץ לטובת ארגונים חברתיים והקמת קליניקה לחקיקה חברתית * יו"ר הלשכה, עו"ד אפי נוה: "אנו רואים חשיבות עליונה בפעילות למען הקהילה"

לשכת עורכי הדין בישראל הקימה לאחרונה חטיבה חברתית מיוחדת על מנת להגביר את פעילותה למען הקהילה.

 

מאז כניסתו לתפקיד לפני ארבעה חודשים החליט יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, להציב את הנושא החברתי על סדר יומה של הלשכה. במסגרת זו ביצעה החטיבה החברתית החדשה שורה ארוכה של פעולות כדי לסייע לאוכלוסיות החלשות בחברה. בין היתר הציבה הלשכה בכנסת נציגות של פרויקט "שכר מצווה" כדי לסייע לאלפי אזרחים שפונים לשרים ולחברי כנסת לקבלת סעד למצוקותיהם. כמו כן, נפתחו כל בנייני לשכות עורכי הדין בארץ לטובת פעילות ארגונים חברתיים ללא כל תמורה.

 

בקרוב מתעתדת הלשכה להקים את הקליניקה לחקיקה חברתית. יחידה זו תאפשר לסטודנטים למשפטים ולעורכי דין להגיש רעיונות לחוקים שייסעו בעיקר לחיזוק השכבות החלשות ולצמצום הפערים בחברה הישראלית.

 

יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, אמר: "אנו רואים חשיבות עליונה בפעילות למען הקהילה ופועלים במלוא המרץ על מנת להדק את הקשר בין כלל הארגונים החברתיים ללשכת עורכי הדין".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון